I Liga Awans

Drużyny Ligi I Liga Awans


Składy zespołów - I Liga Awans
Drużyna Alea Iacta Est

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 4
  • 30
  • 2
  • 19
  • 8
  • 3
  • 7
  • 6
  • 14
  • 10
  • 12
  • 1
  • 9

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Aksamit Artur (po)
  • Dąbrowski Jakub (po)
  • Długopolski Michał (ob)
  • Kawka Konrad (po)
  • Kowalczyk Paweł (po)
  • Krukowski Rafał (po)
  • Kurzeja Krzysztof (po)
  • Maleńczak Piotr (po)
  • Silveira Pedro (na)
  • Skłodowski Michał (po)
  • Szlezingier Jakub (ob)
  • Szymański Paweł (br)
  • Zaręba Grzegorz (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 1
  • -
  • 1
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna ANTRAKT

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Nr 
koszulki

  • 10
  • 2
  • 12
  • 3
  • 1
  • 11
  • 99
  • 9
  • 21
  • 20
  • 7
  • 8
  • 22
  • 22
  • 5
  • 11
  • 4
  • 6

Zawodnik 
I Liga Awans

  • GRYNOWIECKI DAMIAN (po)
  • KALINOWSKI RAFAŁ (ob)
  • KUSZEWSKI DAMIAN (br)
  • KWIETNIEWSKI KAROL (ob)
  • LEBIEDIUK ADAM (br)
  • MARCHOFF MARIUSZ - zm. (po)
  • OKNINSKI TOMASZ (br)
  • OLBRYŚ JACEK (po)
  • PAPIS ŁUKASZ (po)
  • SAFADI MOHAMED (br)
  • STĘPNIAK ŁUKASZ (ob)
  • SUPIŃSKI MARCIN (po)
  • SYKALUK ADAM (na)
  • SZCZEPAŃSKI MARIUSZ (po)
  • SZLOSER PIOTR (ob)
  • WELK MARCIN (po)
  • WOJCIECHOWSKI PAWEŁ (ob)
  • ZAJĄC ROBERT - zm (ob)

Bramki 
strzelone

  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • 1
  • -

Asysty 
bramek

  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna FC SPONTAN

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 6
  • 1
  • 21
  • 8
  • 7
  • 10
  • 9
  • 21
  • 20
  • 11
  • 12
  • 3
  • 95

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Alberski Przemysław (ob)
  • Augustyniak Grzegorz (br)
  • Dzisiów Krzysztof (na)
  • Niedzielko Michał (ob)
  • Osica Bartosz (na)
  • Ptaszek Adrian (ob)
  • Sienicki Krzysiek (ob)
  • Smoktunowicz Michał (po)
  • Smoktunowicz Paweł (na)
  • Stankowski Łukasz (ob)
  • Terlecki Piotr (po)
  • Wilczewski Wacław (ob)
  • Zalewski Damian (po)

Bramki 
strzelone

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Asysty 
bramek

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna LKS Dzika Grażyna

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Nr 
koszulki

  • 12
  • 0
  • 1
  • 14
  • 19
  • 13
  • 17
  • 15
  • 23
  • 11
  • 3

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Augustyniak Grzegorz
  • Jastrzębski Maciej
  • Kropiwnicki Krystian
  • Pałyska Bartłomiej
  • Pikiewicz Maciej
  • Pikiewicz Piotr
  • Pobudkiewicz Piotr
  • Robiński Jakub
  • Sobczak Jakub
  • Wilczewski Wacław
  • Włoch Maksymilian

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 2
  • -
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna NWM Warszawa

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 22
  • 13
  • 91
  • 19
  • 17
  • 4
  • 10
  • 32
  • 99
  • 7
  • 6
  • 5
  • 11

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Białek Damian (br)
  • Ćwierzyński Olaf (na)
  • Grzelak Patryk (na)
  • Jakubowicz Oskar (po)
  • Januszewski Andrzej (ob)
  • Kucharski Maciej (ob)
  • Kulczycki Arkadiusz (po)
  • Lisiecki Mateusz (br)
  • Nowakowski Mateusz (po)
  • Ostasz Bartłomiej (po)
  • Sarnecki Michał (ob)
  • Szaszkiewicz Marcin (po)
  • Wieczorkiewicz Wojciech (ob)

Bramki 
strzelone

  • -
  • 1
  • 1
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Okno na Świat

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Nr 
koszulki

  • 1
  • 4
  • 12
  • 7
  • 16
  • 14
  • 10
  • 15
  • 9

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Balcerzak Michał (br)
  • Grzelec Paweł (po)
  • Janeczek Adam (po)
  • Lewandowski Bartłomiej (po)
  • Lewandowski Piotr (po)
  • Marcinkiewicz Adam (ob)
  • Niedziałek Patryk (po)
  • Włodyga Krzysztof (po)
  • Włodyga Maciej (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 4
  • 5
  • 8
  • 4

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • 4
  • -
  • -
  • 5
  • 1
  • 2
  • 6

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • 4
  • -
  • -
  • 5
  • 1
  • 2
  • 6

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna OKS SŁUŻEW

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 24
  • 99
  • 9
  • 18
  • 25
  • 22
  • 21
  • 15
  • 1
  • 14
  • 2
  • 7
  • 20
  • 11
  • 8
  • 23

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Balicki Witold (ob)
  • Biliński Kamil (po)
  • Emiroglu Ayhan (na)
  • Kapała Marcin (po)
  • Kuratowski Marek (po)
  • Obrębski Hubert (po)
  • Ozdemir Hami (po)
  • Pyza Daniel (na)
  • Rosiński Paweł (br)
  • Rychlik Dawid (po)
  • Sękowski Arek (ob)
  • Tomaszewski Łukasz (po)
  • Tretiak Radek (na)
  • Witkowski Artur (na)
  • Zawadzki Dominik (po)
  • Zawadzki Maciej (ob)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • 4
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 2
  • 1
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 2
  • 1
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Same Konkrety

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 6
  • 11
  • 99
  • 9
  • 20
  • 15
  • 33
  • 8
  • 16
  • 5
  • 14
  • 23
  • 12
  • 10
  • 7
  • 44

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Gacek Wojciech (na)
  • Gałązka Kamil (po)
  • Ibrahim Karim (na)
  • Jańczak Mariusz (na)
  • Józwik Paweł (po)
  • Kaczmarczyk Łukasz (ob)
  • Kulik Marcin (br)
  • Kur Przemysław (ob)
  • Moszczyński Maciej (ob)
  • Plaskot Łukasz (ob)
  • Potepa Piotr (ob)
  • Sieciechowicz Tomasz (po)
  • Skalski Rajmund (br)
  • Skowroński Paweł (po)
  • Wasak Tomasz (po)
  • Wiczołek Cezary (br)

Bramki 
strzelone

  • -
  • 1
  • 4
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna SGS

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 14
  • 18
  • 3
  • 22
  • 9
  • 7
  • 21
  • 16
  • 5
  • 8
  • 17
  • 15
  • 1
  • 10

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Borucki - Tumkiewicz Krzysztof (po)
  • Bryła Tomasz (po)
  • Czewrwonka Krzysztof (po)
  • Dąbrowski Daniel (po)
  • Grywiński Krzysztof (po)
  • Jakubik Damian (po)
  • Jędrzejek Andrzej (br)
  • Masłowski Michał (po)
  • Mosór Radosław (po)
  • Mosór Sławomir (po)
  • Rybicki Karol (po)
  • Sarzyniak Stanisław (po)
  • Urbański Michał (br)
  • Westfal Jakub (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • 1
  • 1
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna SPoprzekątnej

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Nr 
koszulki

  • 6
  • 8
  • 21
  • 5
  • 22
  • 7
  • 10
  • 98
  • 13
  • 1
  • 77
  • 99
  • 11
  • 9
  • 4

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Andrzejewski Karol (ob)
  • Andrzejewski Krzysztof (po)
  • Beresiński Marcin (po)
  • Dutkiewicz Łukasz (ob)
  • Koman Szymon (br)
  • Ługowski Michał (ob)
  • Maciejewski Mateusz (po)
  • Markowski Krzysztof (po)
  • Mazurek Jacek (ob)
  • Morawski Piotr (br)
  • Napierała Grzegorz (po)
  • Paczuski Daniel (po)
  • Sasin Karol (na)
  • Sutkowski Krystian (na)
  • Woźniak Wojtek (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • 4
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • 3
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 3
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Uwiąd Starczy

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 13
  • 10
  • 0
  • 70
  • 5
  • 9
  • 14
  • 18
  • 99
  • 1
  • 21
  • 20
  • 17

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Baran Jacek (ob)
  • Bluszcz Łukasz (ob)
  • Celiński Jacek (po)
  • Dach Jakub (ob)
  • Herbst Mikołaj (ob)
  • Kulmiński Robert (na)
  • Kurasiński Artur (na)
  • Malinowski Artur (na)
  • Schoenich Grzegorz (br)
  • Szulim Mateusz (br)
  • Szustak Jakub (po)
  • Zaparuszewski Jarosław (ob)
  • Zawadowski Jan (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Wybrzeże Klatki Schodowej

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 8
  • 14
  • 6
  • 23
  • 7
  • 25
  • 17
  • 5
  • 21
  • 15
  • 13
  • 4
  • 9

Zawodnik 
I Liga Awans

  • Pluta Dawid (po)
  • Adamiec Artur (na)
  • Borowski Piotr (po)
  • Galimski Karol (ob)
  • Gawęcki Łukasz (po)
  • Kołodziejczuk Wojtek (ob)
  • Lachowski Mateusz (br)
  • Lipski Mateusz (ob)
  • Łobasiuk Mariusz (na)
  • Marecki Piotrek (ob)
  • Popielarz Bartek (br)
  • Rytel Patryk (na)
  • Suska Daniel (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • 2
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2

 

ToTop