I Liga Spadek

Drużyny Ligi I Liga Spadek


Składy zespołów - I Liga Spadek
Drużyna KFC 08 Rurabomber

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 33
  • 14
  • 99
  • 5
  • 1
  • 8
  • 4
  • 11
  • 6
  • 3
  • 7
  • 17
  • 12

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Bułat Adam (po)
  • Demidziuk Rafał (ob)
  • Fabisiak Andrzej (br)
  • Górski Łukasz (po)
  • Koman Szymon (br)
  • Kurek Paweł (na)
  • Lelonek Przemek (na)
  • Padała Michał (po)
  • Palmowski Kamil (po)
  • Rogalski Marek (ob)
  • Rosochowicz Michał (ob)
  • Rudziński Wojciech (ob)
  • Stefański Jakub (ob)

Bramki 
strzelone

  • 1
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 5
  • 1
  • -
  • 1
  • 2
  • 2
  • 3
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • 2
  • 4
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • 2
  • 4
  • -

Fair 
play

  • - 2
  • - 5
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 4
  • -

 

Drużyna Kuternogi

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Nr 
koszulki

  • 8
  • 19
  • 5
  • 12
  • 25
  • 16
  • 22
  • 2
  • 9
  • 13
  • 15
  • 69
  • 99
  • 14
  • 1

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Chojnacki Mariusz (ob)
  • Dadas Karol (po)
  • Grzeszczak Tomasz (ob)
  • Kamiński Piotr (po)
  • Knol Antoni (po)
  • Pałys Marek (br)
  • Rybiński Antek (po)
  • Sarnowski Zbylu (br)
  • Szerszeń Michał (ob)
  • Szymanski Paweł (br)
  • Wąsowski Partyk (po)
  • Wójcicki Filip (po)
  • Wudziński Adam (na)
  • Wydrzyński Mateusz (po)
  • Zreda Daniel (br)

Bramki 
strzelone

  • 2
  • 5
  • 3
  • 1
  • -
  • -
  • 5
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • 8
  • -
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • 1
  • 4
  • 2
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 4
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • 4
  • 2
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 4
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • - 5
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Legendarni FF

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Nr 
koszulki

  • 12
  • 5
  • 22
  • 11
  • 17
  • 15
  • 20
  • 10
  • 1
  • 9
  • 14
  • 8
  • 50
  • 7
  • 21

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Butryn Tomasz (po)
  • Caballero Yin Diego (ob)
  • Dębiński Piotrek (br)
  • Kliczek Dominik (po)
  • Kubik Michal (po)
  • Mieskowicz Max (po)
  • Ojrzyński Kuba (po)
  • Rybacki Jan (po)
  • Szczawiński Bartosz (br)
  • Szulgowicz Marek (na)
  • Tchorzewski Mikolaj (ob)
  • Tomasik Robert (ob)
  • Walo Łukasz (po)
  • Wasilewski Piotr (ob)
  • Wolszczak Mateusz (ob)

Bramki 
strzelone

  • 11
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • 2
  • -
  • -
  • 4
  • 10
  • 5
  • 2
  • 11
  • -

Asysty 
bramek

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 1
  • 1
  • -
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 3
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 1
  • 1
  • -
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 3
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Nieobliczalni

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Nr 
koszulki

  • 1
  • 5
  • 6
  • 22
  • 98
  • 13
  • 3
  • 97
  • 11
  • 23
  • 99
  • 12
  • 9
  • 21
  • 4

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Fiodorow Artur (br)
  • Galewski Mariusz (ob)
  • Gołębiewski Kamil (ob)
  • Kaliński Marcin (po)
  • Kosy Krzysztof (br)
  • Kozłowski Krzysztof (na)
  • Kudelski Adam (na)
  • Morawski Piotr (br)
  • Prusik Marcin (ob)
  • Sawicki Kuba (po)
  • Sikorski Piotr (br)
  • Szymański Paweł (br)
  • Świeca Adam (na)
  • Ziętek Marcin (ob)
  • Zinkiewicz Marcin (ob)

Bramki 
strzelone

  • 1
  • -
  • 6
  • -
  • -
  • 9
  • 3
  • -
  • 9
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • 8

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 4
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • 12

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 4
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 3
  • 12

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna OIRP Warszawa

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Nr 
koszulki

  • 7
  • 14
  • 17
  • 35
  • 4
  • 29
  • 1
  • 26
  • 20
  • 9
  • 28
  • 10
  • 27
  • 19
  • 13
  • 6
  • 11

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Bartosiak Robert (ob)
  • Borowiecki Miłosz (na)
  • Dziąg Przemysław (na)
  • Giera Michał (po)
  • Gilarski Adam (ob)
  • Górka Dominik (ob)
  • Łopata Grzegorz (br)
  • Malinowski Rafał (po)
  • Maziarek Piotr (po)
  • Merkwa Wojciech (na)
  • Niwiński Radosław (po)
  • Orzechowski Michał (po)
  • Piechnik Leszek (ob)
  • Potepa Grzegorz (na)
  • Rasała Filip (ob)
  • Tkaczyk Jacek (ob)
  • Wróbel Krzysztof (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • 4
  • 3
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 3
  • 1
  • 6
  • 8
  • 9
  • 6
  • -
  • 3
  • -
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • 4
  • 3
  • 3
  • -
  • 2
  • -
  • 2
  • -
  • 3
  • 4
  • 3
  • 5
  • -
  • -
  • 3
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 4
  • 3
  • 3
  • -
  • 2
  • -
  • 2
  • -
  • 3
  • 4
  • 3
  • 5
  • -
  • -
  • 3
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 12
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Pomarańczowi

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 11
  • 0
  • 99
  • 25
  • 0
  • 6
  • 1
  • 23
  • 10
  • 32
  • 0
  • 20
  • 21
  • 0

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Batorski Krzysztof
  • Czuba Rafał
  • Halandzhii Orest
  • Haliniak Witold
  • Khujanazaroff Alisher
  • Kowalczyk Bartek
  • Latka Witali
  • Pajkovski Bojan
  • Pilo Jakub
  • Remisiewicz Rafał
  • Rybicki Krzysztof
  • Strojwans Michał
  • Zambrowski Hubert
  • Zawadzki Łukasz

Bramki 
strzelone

  • 1
  • -
  • -
  • 4
  • -
  • 6
  • -
  • 2
  • -
  • 4
  • -
  • -
  • 5
  • 3

Asysty 
bramek

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • 6
  • 2

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • 6
  • 2

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • - 10

 

Drużyna Przyjaciele Fryzjera

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 1
  • 7
  • 11
  • 12
  • 9
  • 4
  • 8
  • 3
  • 99
  • 21
  • 10
  • 22
  • 24
  • 2
  • 23
  • 20

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Abramowicz Piotr (br)
  • Cichocki Andrzej (po)
  • Cichocki Maciej (ob)
  • Jaworski Radek (br)
  • Kapyś Rafał (na)
  • Kornacki Łukasz (ob)
  • Kowalski Rafał (ob)
  • Kuciński Paweł (na)
  • Maliar Manu (po)
  • Manart Andrzej (po)
  • Maruszewski Jan (po)
  • Rothe Tomasz (ob)
  • Skowronek Andrzej (po)
  • Stanik Piotr (ob)
  • Sycha Paweł (po)
  • Walczak Mariusz (po)

Bramki 
strzelone

  • 1
  • 12
  • 2
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • -
  • 2
  • 4
  • 1
  • 3
  • 1
  • 5
  • 3
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • 5
  • 6
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 8
  • -
  • -
  • 6
  • 1
  • 1

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 5
  • 6
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 8
  • -
  • -
  • 6
  • 1
  • 1

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Skorpiony

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 10
  • 15
  • 99
  • 2
  • 9
  • 20
  • 21
  • 5
  • 7
  • 33
  • 11
  • 22
  • 6
  • 1
  • 12
  • 44

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Bangis Łukasz (po)
  • Białek Damian (br)
  • Bodnar Kamil (br)
  • Chmielewski Łukasz (ob)
  • Domagalski Filip (na)
  • Domagalski Maciej (ob)
  • Fiodorow Artur (br)
  • Głowacki Artur (ob)
  • Kaczmarczyk Łukasz (po)
  • Maciołek Bartek (br)
  • Markowski Maciej (na)
  • Popiołek Grzegorz (br)
  • Rdzanek Hubert (po)
  • Szczepaniak Tomasz (br)
  • Woźniak Szymon (po)
  • Zych Przemysław (po)

Bramki 
strzelone

  • 5
  • -
  • -
  • 9
  • 10
  • 6
  • 1
  • -
  • 10
  • -
  • 7
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • 7

Asysty 
bramek

  • 1
  • -
  • -
  • 4
  • 10
  • 2
  • -
  • 10
  • 2
  • -
  • 6
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 3

Punkty 
bramkarzy

  • 1
  • -
  • -
  • 4
  • 10
  • 2
  • -
  • 10
  • 2
  • -
  • 6
  • 1
  • -
  • -
  • 3
  • 3

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Sporting Praga

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Nr 
koszulki

  • 13
  • 1
  • 77
  • 18
  • 9
  • 16
  • 14
  • 10
  • 7
  • 11
  • 8

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Getka Michał (na)
  • Koc Wiktor (br)
  • Lagunski Roman (po)
  • Lenzion Radek (po)
  • Lepianko Artur (ob)
  • Ośko Piotr (po)
  • Rybak Bartek (ob)
  • Rybak Jacek (ob)
  • Skup Dawid (po)
  • Sobczak Adam (na)
  • Substyk Mariusz (po)

Bramki 
strzelone

  • 10
  • 1
  • -
  • -
  • 9
  • 2
  • 8
  • 5
  • -
  • 15
  • -

Asysty 
bramek

  • 3
  • 1
  • -
  • -
  • 5
  • 3
  • 4
  • 6
  • -
  • 5
  • 5

Punkty 
bramkarzy

  • 3
  • 1
  • -
  • -
  • 5
  • 3
  • 4
  • 6
  • -
  • 5
  • 5

Fair 
play

  • -
  • - 12
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna Szmulkers Team

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Nr 
koszulki

  • 6
  • 15
  • 24
  • 14
  • 23
  • 93
  • 8
  • 11
  • 83
  • 21
  • 12
  • 9
  • 1
  • 99
  • 7
  • 22
  • 10
  • 16
  • 20

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Andryszczyk Łukasz (po)
  • Andrzejuk Michał (po)
  • Bichta Sebastian (po)
  • Brzozowski Piotr (po)
  • Cisek Damian (po)
  • Galecki Kamil (ob)
  • Idzikowski Piotr (po)
  • Krasucki Michal (na)
  • Lipiec Filip (po)
  • Malek Rafal (ob)
  • Mikolajczyk Daniel (po)
  • Nowicki Patryk (na)
  • Palys Marek (br)
  • Puchała Wiktor (br)
  • Sacharczuk Michal (po)
  • Sawicki Damian (po)
  • Soszynski Aleksander (na)
  • Trąbiński Mateusz (po)
  • Walasek Arkadiusz (po)

Bramki 
strzelone

  • -
  • -
  • 2
  • 4
  • 3
  • 2
  • -
  • -
  • -
  • 2
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 4
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • 5
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • -
  • -
  • 1
  • 2
  • 5
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 3
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 

Drużyna TG Sokół Brwinów

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 77
  • 17
  • 16
  • 21
  • 9
  • 1
  • 8
  • 12
  • 6
  • 5
  • 7
  • 3
  • 10
  • 11

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Banasiak Paweł (ob)
  • Baran Paweł (na)
  • Dębek Rafał (po)
  • Firlej Marcin (na)
  • Jędrej Andrzej (po)
  • Krupowicz Adrian (br)
  • Książek Kamil (ob)
  • Latoszek Janusz (na)
  • Łępa Dominik (na)
  • Obsowski Jakub (ob)
  • Prażmo Sebastian (br)
  • Szeląg Kamil (ob)
  • Włodarski Krzysztof (na)
  • Zdulski Sebastian

Bramki 
strzelone

  • 1
  • 3
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 3
  • 12
  • -
  • 4
  • 10
  • 1

Asysty 
bramek

  • -
  • 8
  • -
  • 6
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 1
  • 3
  • 1
  • 2
  • 4
  • 1

Punkty 
bramkarzy

  • -
  • 8
  • -
  • 6
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 1
  • 3
  • 1
  • 2
  • 4
  • 1

Fair 
play

  • -
  • - 2
  • -
  • - 10
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • - 12
  • -
  • - 2
  • - 2
  • -

 

Drużyna The White

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 17
  • 5
  • 11
  • 23
  • 3
  • 15
  • 7
  • 12
  • 22
  • 27
  • 6
  • 10
  • 1
  • 21

Zawodnik 
I Liga Spadek

  • Arasimowicz Artur (po)
  • Białas Mariusz (po)
  • Drwięga Adam (ob)
  • Grzesiński Mateusz (po)
  • Jórzak Marcin (ob)
  • Kozieł Krystian (na)
  • Mańkowski Sebastian (na)
  • Perez Juan (po)
  • Polanowski Andrzej (po)
  • Quaresma Ricardo (po)
  • Wagner Jakub (po)
  • Wądołowski Mariusz (ob)
  • Wojak Norbert (br)
  • Wrona Filip (po)

Bramki 
strzelone

  • 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 11
  • 4
  • 2
  • 5
  • -
  • 5
  • -
  • -

Asysty 
bramek

  • 4
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 6
  • -
  • -

Punkty 
bramkarzy

  • 4
  • -
  • -
  • -
  • 1
  • -
  • 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • 6
  • -
  • -

Fair 
play

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - 2
  • -
  • -
  • -

 

ToTop