II Liga gr A

Komentarze Ligi II Liga gr A


Komentarze - II Liga gr A - wybierz mecz

 

Kolejka nr 1

11:30
21.10.17

  • EPRO
  • Twoja Klaszcze u
  • 2:1

  • (1:1)
  • PJ
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

16:30
21.10.17

  • Portugalia Sport
  • ATLAS WARSZAWA
  • 2:3

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
22.10.17

  • Football Champion
  • ShowTime
  • 17:3

  • (6:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • mecz rozegrany 18

18:10
22.10.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Hardcore Team
  • 9:3

  • (5:2)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
22.10.17

  • Spartak Tartak
  • Los Esperantos
  • 5:0

  • (2:0)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
22.10.17

  • Dzierżążnia
  • Semper Invicta
  • 3:2

  • (1:0)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

20:40
22.10.17

  • FC Bez Atu
  • The Presja
  • 11:5

  • (8:0)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

21:30
22.10.17

  • Mehisto
  • Kartofliska
  • 3:6

  • (1:5)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

13:10
28.10.17

  • Semper Invicta
  • EPRO
  • 1:2

  • (1:0)
  • PJ
  • 4.5 (noty 5.0 i 4.0)
  • relacja filmowa

14:00
28.10.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Los Esperantos
  • 1:2

  • (0:2)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
29.10.17

  • The Presja
  • Portugalia Sport
  • 3:9

  • (2:3)
  • DS
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
29.10.17

  • Spartak Tartak
  • FC Całyczasdoprzo
  • 0:6

  • (0:3)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
29.10.17

  • Mehisto
  • Football Champion
  • 4:6

  • (0:2)
  • GB
  • 5.0 (noty 4.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
29.10.17

  • Dzierżążnia
  • ShowTime
  • 1:4

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
29.10.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Kartofliska
  • 4:4

  • (2:3)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
29.10.17

  • Hardcore Team
  • FC Bez Atu
  • 2:4

  • (2:3)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

13:10
04.11.17

  • EPRO
  • Portugalia Sport
  • 1:4

  • (0:1)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

16:30
04.11.17

  • Mehisto
  • Twoja Klaszcze u
  • 0:0

  • (0:0)
  • -
  • -
  • mecz przełożony (

17:20
05.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • ShowTime
  • 6:6

  • (4:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
05.11.17

  • Spartak Tartak
  • ATLAS WARSZAWA
  • 3:5

  • (1:0)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

19:00
05.11.17

  • Hardcore Team
  • The Presja
  • 6:3

  • (2:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
05.11.17

  • Football Champion
  • Semper Invicta
  • 6:6

  • (5:1)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

20:40
05.11.17

  • Los Esperantos
  • FC Bez Atu
  • 1:7

  • (0:3)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
05.11.17

  • Kartofliska
  • Dzierżążnia
  • 2:3

  • (1:1)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 4

11:30
11.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • EPRO
  • 4:1

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

16:30
11.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Football Champion
  • 8:0

  • (3:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

17:20
12.11.17

  • ShowTime
  • Portugalia Sport
  • 5:1

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

18:10
12.11.17

  • Los Esperantos
  • Mehisto
  • 2:1

  • (0:0)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

19:00
12.11.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Spartak Tartak
  • 5:3

  • (3:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

19:50
12.11.17

  • Semper Invicta
  • Hardcore Team
  • 5:8

  • (2:1)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

20:40
12.11.17

  • The Presja
  • Dzierżążnia
  • 2:3

  • (2:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

21:30
12.11.17

  • Kartofliska
  • FC Bez Atu
  • 0:8

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

 

Kolejka nr 5

10:40
18.11.17

  • Los Esperantos
  • EPRO
  • 1:3

  • (0:2)
  • PM
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

12:20
18.11.17

  • Portugalia Sport
  • Twoja Klaszcze u
  • 5:3

  • (5:2)
  • PM
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

17:20
19.11.17

  • Football Champion
  • Hardcore Team
  • 0:0

  • (0:0)
  • -
  • -
  • mecz przełożony (

18:10
19.11.17

  • Mehisto
  • The Presja
  • 4:4

  • (1:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:00
19.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • ShowTime
  • 5:4

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:50
19.11.17

  • Dzierżążnia
  • FC Całyczasdoprzo
  • 1:3

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

20:40
19.11.17

  • FC Bez Atu
  • Semper Invicta
  • 3:2

  • (2:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

21:30
19.11.17

  • Spartak Tartak
  • Kartofliska
  • 8:3

  • (3:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

 

ToTop