•   Lotnisko Chopina: Dadas Marek (5) Wojdowski Sławomir (2) Wojda Jarek (1) Och Grzegorz (2) Florczuk Mariusz (3)
  •   Mosty WPM: Tarapacz Kamil (2) Alberski Przemek (2) Marciniak Piotr (2)
  •   Lotnisko Chopina: Dadas Marek (4) Wojdowski Sławomir (1) Wojda Jarek (2) Och Grzegorz (3)
  •   Mosty WPM: Arkuszewski Paweł (1) Tarapacz Kamil (1) Gawryś Kamil (2)
  •   Lotnisko Chopina: Kasza Szymon (5 pkt)
  •   Ostasz /Rupniewsk 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  •   Rel.pras./SF.TV
  1. Relacja

jedna bramka samobójcza

Obie ekipy przystąpiły w dość wąskich składach. Lotnisko Chopina miało dwie zamiany, natomiast ekipa Mostów tylko jedną. Na początku obserwowaliśmy wyrównane spotkanie. Jednak już po trzech minutach widać było, że lepiej poustawiana ekipą są gospodarze. Lepiej operują piłką, każdy wie w której strefie ma się poruszać i jak. Dokładając do tego jeszcze dokładność rozegrania można było wnioskować, że ton temu spotkaniu będzie nadawała ekipa Lotniska Chopina. Oczywiście rywale też nie pozostają dłużni i o czasu do czasu próbują wyprowadzać szybkie ataki, głównie bocznymi sektorami. Co ciekawe obie ekipy oddają dużo strzałów na bramkę przeciwników. Jednak też w tym elemencie przewagę mają ekipa Lotniska. Nadchodzi 6 minuta i za sprawą Grześka Ocha (po jego dobitce) gospodarze wychodzą na prowadzenie. Między 9 a 11 minutą oba zespoły notują dużą liczbę strat. Futbolówka szybko zmienia właściciela. Dopiero w 12 minucie gospodarze podwyższają swoje prowadzenie. Podanie z lewej strony na prawo do zawodnika z nr 6 marka Dadasa, a ten bez problemu umieszcza piłkę w siatce. Po chwili jest już 3:0. W tej części pierwszej połowy zawodnicy Lotniska Chopina nie maja problemów z przedostawaniem się pod bramkę rywali. Goście od czasu do czasu próbują kontr niestety dla nich w dobrej dyspozycji jest bramkarz bądź złe wybory powodują, że nie ma bramki. Pod koniec ok. 5 minuty gospodarze mają kilka bardzo dobrych uderzeń z pola bramkowego, jednak świetnie dysponowany jest bramkarz Mostów WPM. 18 minuta – strzał z lewej strony zawodnika z nr 6 Marka Dadasa z 5 metra po krótkim rogu. Piłka wpada do siatki mimo prób interwencji bramkarza. 19 minuta – szybka dwójkowa kontra, piłkę prowadzi Grzesiek Och z nr 17, kiedy jest na 10 metrze, podaje na lewo do wbiegającego na 5 metr na wysokość lewego słupka partnera z nr 8 Sławka Wojdowskiego, a ten nie zastanawiając się uderza przy nim na 5:0. Druga połowa od początku potwierdziła, że lepszym tego dnia jest zespół Lotniska Chopina. Już w 3 minucie ba tablicy widniał rezultat 6:0. Goście mimo, że przegrywali cały czas dążyli do strzelenia upragnionej bramki. Nastawieni byli bardziej na indywidualne akcje niż zespołowe kończenie akcji. Udaje się to już w 4 minucie kiedy dobre rozegranie z lewej strony na prawo na 4 metrze na bramkę zamienia Przemek Alberski. Dosłownie po kilkudziesięciu sekundach kontrę przeprowadzają ponownie Mosty Warszawa. Faulowany zawodnik tej ekipy, sędzia puszcza przywilej korzyści, piłkę holuje Kamil Tarapacz, kiedy jest na 7 metrze kładzie zwodem na lewo bramkarza i przy krótkim słupku uderza na 6:2. Od tego momentu bramki padają jak na zawołanie raz to z jednej raz drugiej strony. Przewaga ekipy Lotniska Chopina jest duża, co powoduje lekkie rozluźnienie ich szeregów obronnych, a to od czasu do czasu wykorzystują goście i głównie po szybkich kontrach jeszcze czterokrotnie umieszczają piłkę w siatce. Całkowicie zasłużona wygrana gospodarzy. Ostatnie 7 minut meczu – nagranie dostępne w dniu jutrzejszym.