Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej

gramy od 1998 roku - FUTSAL


Aktualności


O Lidze

Kilka słów o Lidze Halowej

 • - jeśli lubisz grać w piłkę to dokonałeś dobrego wyboru - ta liga jest właśnie dla Ciebie. Kochamy piłkę i dlatego tworzymy ligę na każdą kieszeń - zwłaszcza na studencką! - zapraszamy do udziału w naszych rozgrywkach.
 • to oprócz niezapomnianych emocji i wrażeń atrakcyjne nagrody. Suma nagród indywidualnych i drużynowych w sezonie 2013/14 wynosić będzie co najmniej 25.000PLN.
 • to liczne grono znajomych i przyjaciół. Znamy się od lat. Mówimy sobie po imieniu. Dbamy o łatwą aklimatyzację nowych uczestników. Promujemy również rozmaitą działalność naszych zawodników.
 • - to wspaniała zabawa. Grając w piłkę dbasz o zdrowe, polepszasz kondycję, a nawet możesz zaliczyć WF a płacisz jedynie 40 - 50 zł na miesiąc w zależności od ilości kolegów w Twojej drużynie. Stać Cię, prawda? Na dodatek, abyś czuł się w pełni komfortowo - oferujemy przyjazny dla Twojej kieszeni system rat. Chcesz dostać atrakcyjną zniżkę wpisowego? Nic prostszego - jeśli Twoi koledzy zapiszą się do rozgrywek i powołają się na Ciebie otrzymasz od nas rabat w wysokości 100 zł do wykorzystania na wpisanie własnej drużyny (ilość rabatów nieograniczona).
 • - to zawody sportowe prowadzone przez sędziów z uprawnieniami PZPN. Każdy arbiter sędziujący jest profesjonalistą.
 • to również bardzo dobry sprzęt. Gramy najlepszymi piłkami do piłki halowej, którymi są rozgrywane wszystkie mistrzostwa i imprezy o charakterze międzynarodowym. Sezon 2013/14 rozgrywamy piłkami selecta.
 • to jednak nie tylko dobra organizacja. Ważny jest również poziom sportowych rozgrywek. W lidze grają - co nas szczególnie cieszy - najlepsze studenckie drużyny. Liga przeznaczona jest dla amatorów, chociaż zdarzają się również zawodnicy AZS, czy piłkarskich klubów. Największą zaletą jest to, że poziom ligowych rozgrywek jest bardzo wysoki i z roku na rok staje się jeszcze wyższy.
 • to aktualizowana on-line strona internetowa , ponieważ uważamy, że grający u nas zawodnicy zasługują na szybką informację. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych wiadomości, a nawet filmów z meczy - pilne komunikaty są zawsze na czas - wystarczy wejść na stronę. Wszystkie wyniki są wprowadzone już minutę lub dwie po zakończonym meczu! A kontakt z organizatorami jest bardzo łatwy - zawsze jesteśmy pod ręką, a na mail lub telefon odpowiadamy bardzo szybko.
 • to również liczne dodatkowe klasyfikacje:

  - Klasyfikacja Króla Strzelców - nagroda: piłka halowa
  - Klasyfikacja Króla Asyst - nagroda: piłka halowa
  - Klasyfikacja Najlepszego Bramkarza - nagroda: piłka halowa
  - Klasyfikacja Fair Play - nagroda: zniżka na przyszły sezon

 • to również ligowy tygodnik o wdzięcznej nazwie -

  - Wywiady z poszczególnymi zawodnikami
  - Historia poszczególnych drużyn
  - Pomeczowe opisy kolejek
  - Wyjaśnienie przepisów

 • dla lubiących korzystać z wolności słowa oferuje możliwość wyrażenia swoich opinii i pomeczowych uwag w internetowych komentarzach.
 • to elastyczny terminarz. Z własnego doświadczenia dobrze wiemy, że życie studenckie to w dużej mierze nauka, nauka i zabawa oczywiście, a praca w firmie rzadko kończy się po ośmiu godzinach. Dlatego zawsze staramy się dopasować terminarz meczów pod wymagania poszczególnych drużyn.
 • to profesjonalne obiekty sportowe - najlepsze boiska, murawy i nowoczesne sale z wyśmienitą nawierzchnią.
 • to przede wszystkim wyśmienita zabawa, ale również komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalna atmosfera, która stanowi największą wartość. Dla wszystkich zawodników mamy gaszącą pragnienie wodę. Możesz również napić się kawy lub herbaty - w trakcie sezonu zawsze oferujemy nowe dodatkowe korzyści dla zawodników i kibiców.
 • czeka na Ciebie. Zbierz drużynę, skontaktuj się z nami i dołącz do najlepszych - koniecznie przeczytaj wywiady z zawodnikami w lewym menu w linku dlaczego - dowiesz się dlaczego zaufali nam inni, prawdopodobnie odnajdziesz znajomych i kolegów.
 • dziękuję za Twoje zainteresowanie - do zobaczenia - czekamy na Twoją drużynę - wejdź do gry!


 •     Telefony: Artur 505-164-689 Sławek 505-164-690

Kilka słów o organizatorach
 

Artur Sydlewski

filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz kilka kierunków na studiach podyplomowych.
tel. 505-164-689

 

Sławomir Nikodemski

ukończył filozofię i nauki polityczyczne na Uniwersytecie Warszawskim.
tel. 505-164-690

 
 
 
Co mówią o nas klienci
 • "

  Co Wam się w lidze podoba, a co należałoby zmienić?

  Nasza drużyna jest wielkim orędownikiem kumulowanych fauli. Często jest tak, że nasze kontry są zatrzymywane drobnymi faulami na połowie boiska albo pod naszym polem karnym. Często nasi napastnicy są podcinani, co kończy się tym, że utrzymują się przy piłce i mamy z tego "przywilej korzyści" w postaci posiadania piłki, której po prostu nie udało się faulem odebrać. Może kumulowane przewinienia spowodują, że zwycięży piłka techniczna nad topornym bieganiem i podkopywaniem. A teraz coś miłego - podoba nam się to, że liga ciągle ewaluuje i zmierza w dobrym kierunku - pełnego futsalu. Pozdrawiam.

  Łukasz ŚledzieckiFC EKSPERYMENTALNA ŚMIERĆ
 • "

  Jak oceniasz poziom ligi w obecnym sezonie?

  Sezon się dopiero zaczął, za nami dopiero kilka kolejek. Jak wiadomo z roku na rok liga się rozwija a poziom rośnie. Rok temu był wysoki, a po tych kilku kolejkach ten zapowiada się jeszcze wyższy. To widać po nowych drużynach, które zapragnęły pograć o coś więcej niż uznanie wśród kolegów na podwórku i zapisując się do ligi podczas gry wyglądają na mocnych, a dostają przysłowiowe baty. Z kolei stare drużyny poza techniką nabierają jakże cennego doświadczenia.

  Rafał Krukowski kapitanem Z.D.UNITED
 • "

  Jaki cel stawiacie sobie na obecny sezon? Awansujecie do Ekstraklasy? Czy poziom Waszej grupy jest wysoki?

  Pierwszy cel jaki sobie postawiliśmy to wejście do grupy walczącej o awans. Mamy nauczkę z zeszłego roku kiedy do ostatniego meczu martwiliśmy się o utrzymanie. W tym roku chcemy mieć spokojną rundę wiosenną. Gramy w ALHPN od 8 lat i wszystkie te sezony spędziliśmy na zapleczu Ekstraklasy. Fajnie byłoby spróbować swoich sił w grze z najlepszymi, ale realnie oceniając sytuacje myślę że, gramy tu gdzie jest nasze miejsce. Poziom 1 ligi z każdym rokiem jest coraz wyższy i nie ma już drużyn z którymi można byłoby wygrać grając na pół gwizdka. Kiedyś pojawiało się zdecydowanie więcej przypadkowych drużyn. Od kiedy powstała 2 liga - "Florków" już jednak nie ma.

  Karol Milewski zawodnik DZIECI WARSZAWY
Statystyki od 2006 roku
 • Zawodnicy ligi19841

 • Drużyny 1470

 • Mecze 8336

 • Bramki 40121

 • Czerwone Kartki3509

Kontakt z nami

Regulamin

Przepisy halowej ligi

Prosimy uważnie przeczytać regulamin Ligi

Przepisy Ogólne


StrefaFutbolu.pl - jest ligą amatorską.

 


W ramach rozgrywek rozgrywane są:


liga halowa (hala),

liga bankowo finansowa (hala),

open league (trawa),

Summer League (trawa)

turnieje, w szczególności Puchar Ligi,Uczestnikami rozgrywek mogą być:


studenci,

absolwenci studiów,

uczniowie maturalnych szkół średnich (osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodziców / opiekunów),

absolwenci maturalnych szkół średnich,

(wszyscy grający są zobowiązani własnoręcznie podpisać niniejszy regulamin przed pierwszym meczem, przez co składają oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem)


Drużyna składa się maksymalnie z 16 zawodników

 


Istnieje możliwość wymiany dwóch zawodników w sezonie - ostatniej zmiany można dokonać do 17 kolejki włącznie.

 


W skład drużyny nie może wchodzić więcej niż dwóch zawodników grających w innej drużynie w ramach tych samych rozgrywek

 


Skład drużyny należy podać na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek wypełniając "formularz zgłoszenia drużyny" w linku zapisy na stronie internetowej ligi


Zgłaszając skład należy podać koniecznie: imię, nazwisko, numer na koszulce, adres e-mail.

Niedopuszczalne jest wpisywanie pseudonimów, ksywek, itp.

Dane muszą być prawdziwe.

W przypadku braku możliwości wpisania wszystkich danych podczas zgłaszania drużyny, kapitan jest zobowiązany uzupełnić je przed pierwszym meczem

Adresy e-mail posłużą jako identyfikacja przy logowaniu na stronę oraz do przesłania informacji o lidze i / lub partnerach ligi

Zawodnik po otrzymaniu pierwszego maila (lub później) będzie mógł zastrzec sobie prawo do nieprzesyłania na adres mailowy informacji o lidze i / lub partnerach ligiDrużyny grają w jednakowych strojach z widocznymi numerami na koszulkach (sędzia ma prawo nie dopuścić do gry drużyny, która nie posiada jednolitych strojów z widocznymi numerami).

 


Kapitan drużyny ma prawo zwrócić się do sędziego z prośbą o niedopuszczenie do gry zawodnika drużyny przeciwnej, który nie ma obuwia sportowego, bądź którego strój odbiega (i może mylić) od strojów pozostałych zawodników. W takim przypadku sędzia nie dopuszcza wskazanego zawodnika do gry do chwili uzupełnienia stroju.

 


Zawodnicy mogą grać wyłącznie w obuwiu sportowym, przeznaczonym do gry na hali, tzw. halówki - obowiązkowo płaska podeszwa. (Kibice jeśli chcą wejść na sale muszą również zmienić obuwie, lub kibicować z trybuny dla kibiców).

 
Zobacz cały regulamin ligi...

Faq

Frequently Asked Questions

Lista najczęściej zadawanych pytań

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Jeżeli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt. Będziemy również wdzięczni za Twoje dodatkowe uwagi

Czy muszę zgłosić 16 zawodników do ligi?
Minimum to 5 osób, ale wskazane jest zgłoszenie przynajmniej 7-8 osób do gry. Trzeba pamiętać o tym, że warto posiadać zmienników, a i pomeczowe piwo lepiej smakuje w większym gronie
Kiedy można zrobić wymianę zawodników?
Okienko transferowe odbywa sie pomiędzy rundami - tj. po 11 kolejce, ale w uzasadnionych przypadkach można wymienić zawodnika w trakcie sezonu (np: kontuzja, choroba, wyjazd na stypendium, itp.)

Ważne: jeżeli Twoja drużyna nie zgłosi 15 zawodników, to zawsze może uzupełnić skład do piętnastu zawodników w dowolnym okresie
Jak mogę zgłosić drużynę do rozgrywek?
masz kilka możliwości:

- zadzwoń do organizatorów Artur 505-164-689 Sławek 505-164-690

- wyślij smsa z pytaniem - oddzwonimy do Ciebie

- napisz e-maila na adres artur@strefafutbolu.pl lub slawek@strefafutbolu.pl

- zgłoś drużynę w linku zapisy

- napisz do nas w linku kontakt

Czy można rozłożyć wpisowe na raty?
Tak, w tym celu należy zgłosić się do organizatorów i uzgodnić dogodny dla Twojej drużyny terminarz opłat - możliwość rozłożenia nawet na sześć miesięcznych rat dla nowych drużyn

Czy drużyna może otrzymać dofinansowanie w wydziałowego samorządu studentów?
Można postarać się o dofinansowanie na wydziale, niektóre z drużyn otrzymują częściowe dofinansowanie, a czasem nawet stroje piłkarskie
Od której ligi zaczyna się grę?
Wszystkie nowe drużyny zaczynają grę od najniższego poziomu rozgrywek - od trzeciej ligi.
Po ilu zawodników gra się w lidze?
Gramy piątkami na hali i szóstkami na trawie, tzn. 4/5 w polu + bramkarz - zmiany lotne we własnej strefie zmian (na własnej połowie)
Jaki jest czas gry?
Gramy 2 x 20 minut plus pięciominutowa przerwa
Czy sędziowie prowadzący zawody mają niezbędne uprawnienia?
Oczywiście, wszyscy sędziowie w Akademickiej Lidze Piłki Nożnej są czynnymi sędziami w PZPN, a Mazowiecki Związek Piłki Nożnej (PZPN - region mazowiecki) jest patronem naszej ligi i sprawuje merytoryczny nadzór nad zawodami.
Gdzie rozgrywane są mecze?
Mecze rozgrywane są w salach sportowych i boiskach położonych w pobliżu linii metra - dobra lokalizacja = dobry dojazd
Jakimi piłkami gramy?
Gramy piłkami firmy SELECT - oficjalnymi piłkami do piłki nożnej, jakimi prowadzone są międzynarodowe zawody UEFA i FIFA
Zobacz cały FAQ ligi...

Zapisy

Formularz zapisu do Akademickiej Ligi

Zapisy do:      liga halowa - 22 mecze turniej
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na
br ob po na

Niniejszym zgłaszam drużynę do rozgrywek StrefaFutbolu.pl na sezon 2013/14 organizowanych przez WINNING TEAM ARTUR SYDLEWSKI,
ul. Światowida 60c/51, 03-144 Warszawa. Od dnia zgłoszenia przysługuje termin 14 dni na poinformowanie WINNING TEAM o rezygnacji z rozgrywek drogą listowną. Po tym terminie rezygnacja może nastąpić jedynie na drodze porozumienia stron.
 

Galeria

Zdjęcia Akademickiej Ligi

Na bieżąco dokumentujemy wydarzenia w naszej lidze. Powstaje wiele zdjęć. Niektóre z nich zamieszczamy w Galerii. Prosimy zawodników o nadsyłanie najładniejszych fotografii wykonanych na jakimkolwiek evencie Ligi Akademickiej Urozmaicimy w ten sposób naszą stronę w ciekawe prace. Nasza strona ligowa jest także Twoją stroną szanowny użytkowniku.

Tabele

Tabele Wyników Halowej Ligi

Summer League 1 wyniki

6. Kolejka

17:50
23.06.19

 • Przyjaciele Fryzj
 • Alea Iacta Est
 • 2:1

 • (1:1)
 • KS
 • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
 • relacja filmowa

19:30
23.06.19

 • podamy później
 • DAKAFIL.PL
 • 3:8

 • (3:2)
 • MP
 • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
 • relacja filmowa

20:20
23.06.19

 • Gencjana
 • Narodowy Bank Pol
 • 5:4

 • (1:2)
 • MP
 • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
 • relacja filmowa

21:40
23.06.19

 • TG Sokół Brwinów
 • Pomarańczowi
 • 6:2

 • (2:2)
 • KS
 • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
 • relacja filmowa

 

Zobacz tabelę Summer League 1...
Summer League 2 wyniki

6 Kolejka

17:30
23.06.19

 • Brak danych
 • Wybrzeże Klatki S
 • 0:0

 • (0:0)
 • -
 • -
 • mecz przełożony (

20:50
23.06.19

 • FC Bez Atu
 • Skorpiony
 • 1:6

 • (1:4)
 • KS
 • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
 • relacja filmowa

21:10
23.06.19

 • FC SPONTAN
 • KFC Rurabomber
 • 3:6

 • (2:5)
 • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
 • relacja filmowa

22:00
23.06.19

 • SQUAD
 • VS United
 • 3:1

 • (1:1)
 • 4.0 (noty 5.0 i 3.0)
 • relacja filmowa

 

Zobacz tabelę Summer League 2...

Kontakt

do Organizatorów Ligi

Tutaj możesz wysłać wiadomość do Organizatora Ligi : Jeżeli liczysz na odpowiedź zostaw swój email i telefon

 
Skontaktuj się
Adres Biura
Telefon Artur:
505-164-689
Telefon Sławek:
505-164-690
Znajdź nas na
ToTop