II Liga gr A

Tabela ligowa II Liga gr A


Tabela - II Liga gr A

Stan na 24.02.18 po kolejce nr 15

M 
Miejsce

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

  
 

Punkty 
zdobyte

  • 35
  • 35
  • 32
  • 29
  • 28
  • 28
  • 26
  • 21
  • 21
  • 18
  • 17
  • 15
  • 13
  • 11
  • 9
  • 8

Z
Zwycięstwa

R
Remisy

P
Porażki

 

Wyniki Kolejka nr 15

12:50
24.02.18

  • Spartak Tartak
  • EPRO
  • 5:3

  • (3:2)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

14:50
25.02.18

  • FC Bez Atu
  • ATLAS WARSZAWA
  • 4:3

  • (2:3)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • Mecz kolejki - re

17:20
25.02.18

  • Semper Invicta
  • ShowTime
  • 8:4

  • (3:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
25.02.18

  • Mehisto
  • Portugalia Sport
  • 4:2

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
25.02.18

  • FC Całyczasdoprz
  • The Presja
  • 7:2

  • (4:2)
  • PL
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
25.02.18

  • Hardcore Team
  • Los Esperantos
  • 10:5

  • (5:3)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
25.02.18

  • Dzierżążnia
  • Twoja Klaszcze u
  • 6:2

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
25.02.18

  • Football Champio
  • Kartofliska
  • 7:7

  • (3:3)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Terminarz kolejka nr 12

14:00
03.02.18

  • Los Esperantos
  • Fc Całyczasdoprzodu
  • relacja filmowa

17:20
04.02.18

  • Showtime
  • The Presja
  • relacja filmowa

18:10
04.02.18

  • Atlas Warszawa
  • Hardcore Team
  • relacja filmowa

19:00
04.02.18

  • Spartak Tartak
  • Mehisto
  • relacja filmowa

19:50
04.02.18

  • Fc Bez Atu
  • Epro
  • mecz kolejki - re

20:40
04.02.18

  • Portugalia Sport Kl
  • Dzierżążnia
  • relacja filmowa

20:40
04.02.18

  • Football Champions
  • Twoja Klaszcze U Ru
  • relacja filmowa

21:30
04.02.18

  • Semper Invicta
  • Kartofliska
  • relacja filmowa

 

Tabela - Zmiana miejsc tabeli dla wszystkich drużyn ligi (kolejki 1 ÷ 15)

Drużyna 
 

  • FC Całyczasdoprzodu
  • Football Champions
  • FC Bez Atu
  • Dzierżążnia
  • EPRO
  • ATLAS WARSZAWA
  • ShowTime
  • Portugalia Sport Klub
  • Semper Invicta
  • Hardcore Team
  • Spartak Tartak
  • Twoja Klaszcze u Rubi
  • Kartofliska
  • Mehisto
  • Los Esperantos
  • The Presja

1
kol 

  • 3
  • 1
  • 2
  • 6
  • 8
  • 7
  • 16
  • 10
  • 9
  • 15
  • 4
  • 11
  • 5
  • 12
  • 13
  • 14

2
kol 

  • 2
  • 1
  • 3
  • 9
  • 4
  • 6
  • 11
  • 7
  • 12
  • 15
  • 8
  • 13
  • 5
  • 14
  • 10
  • 16

3
kol 

  • 3
  • 2
  • 1
  • 6
  • 7
  • 4
  • 9
  • 5
  • 14
  • 12
  • 11
  • 10
  • 8
  • 15
  • 13
  • 16

4
kol 

  • 2
  • 5
  • 1
  • 4
  • 10
  • 3
  • 6
  • 7
  • 14
  • 9
  • 13
  • 8
  • 12
  • 15
  • 11
  • 16

5
kol 

  • 2
  • 4
  • 1
  • 6
  • 7
  • 3
  • 8
  • 5
  • 14
  • 11
  • 9
  • 10
  • 13
  • 15
  • 12
  • 16

6
kol 

  • 1
  • 4
  • 2
  • 6
  • 7
  • 3
  • 8
  • 5
  • 15
  • 13
  • 11
  • 12
  • 9
  • 14
  • 10
  • 16

7
kol 

  • 1
  • 4
  • 3
  • 6
  • 7
  • 2
  • 9
  • 5
  • 15
  • 13
  • 10
  • 8
  • 12
  • 14
  • 11
  • 16

8
kol 

  • 1
  • 2
  • 4
  • 7
  • 6
  • 3
  • 12
  • 5
  • 15
  • 10
  • 9
  • 8
  • 14
  • 13
  • 11
  • 16

9
kol 

  • 3
  • 1
  • 4
  • 7
  • 6
  • 2
  • 10
  • 5
  • 12
  • 11
  • 8
  • 9
  • 15
  • 14
  • 13
  • 16

10
kol 

  • 1
  • 3
  • 5
  • 7
  • 4
  • 2
  • 8
  • 6
  • 12
  • 10
  • 9
  • 11
  • 13
  • 15
  • 14
  • 16

11
kol 

  • 1
  • 2
  • 4
  • 6
  • 3
  • 5
  • 8
  • 7
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 13
  • 15
  • 14
  • 16

12
kol 

  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 13
  • 15
  • 14
  • 16

13
kol 

  • 2
  • 1
  • 5
  • 7
  • 3
  • 4
  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 11
  • 13
  • 15
  • 14
  • 16

14
kol 

  • 2
  • 1
  • 3
  • 7
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 11
  • 13
  • 15
  • 14
  • 16

15
kol 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

 

ToTop