Open League

Drużyny Open League


Składy zespołów - Open League
Drużyna Baltica Travel

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Nr 
koszulki

  • 7
  • 4
  • 9
  • 0
  • 21
  • 11
  • 3
  • 8
  • 10
  • 5
  • 22
  • 23
  • 16
  • 24
  • 15
  • 12
  • 25
  • 9
  • 1

Zawodnik 
Open League

  • Arasimowicz Artur (po)
  • Felter Kamil (ob)
  • Getek Karol - zm. (na)
  • Grzymała Michał (na)
  • Hermanowski Tomasz (na)
  • Jarosiewicz Krzysztof (po)
  • Jórzak Marcin (ob)
  • Kiełczykowski Artur (ob)
  • Korolczuk Łukasz (na)
  • Lipiński Tomasz (po)
  • Mańkowski Sebastian (po)
  • Przewodek Daniel (po)
  • Rakowski Paweł (br)
  • Sędkowski Konrad (ob)
  • Sierzputowski Konrad (ob)
  • Słomkowski Andrzej (po)
  • Słowikowski Grzegorz (po)
  • Wądołowski Mariusz (po)
  • Zielewicz Jakub (br)

 

Drużyna Canarinhos

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 18
  • 20
  • 8
  • 3
  • 10
  • 5
  • 4
  • 12
  • 2
  • 9
  • 1
  • 61
  • 6
  • 66
  • 99
  • 13

Zawodnik 
Open League

  • Baranowski Michał (na)
  • Czopik Artur (ob)
  • Jóźko Michał (po)
  • Kinowski Jacek (ob)
  • Kostrzewski Janusz (na)
  • Koter Michał (ob)
  • Milewski Paweł (po)
  • Orzech Grzegorz (br)
  • Pająk Lesław (na)
  • Pawlik Rafał (po)
  • Safadi Mohamed (br)
  • Stań Dawid (po)
  • Stańczykowski Rafał (ob)
  • Stryjek Paweł (br)
  • Śledziecki Łukasz (br)
  • Talarek Piotr (na)

 

Drużyna Chłopcy z Ferajny

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 33
  • 2
  • 21
  • 10
  • 16
  • 11
  • 12
  • 8
  • 19
  • 7
  • 5
  • 20
  • 1

Zawodnik 
Open League

  • Ciećwierz Kajetan (br)
  • Deptuch Adam (na)
  • Józefaciuk Bartek (br)
  • Jóźwiak Bartosz (na)
  • Jóźwiak Piotr (ob)
  • Kaczyński Daniel (po)
  • Kamiński Daniel (br)
  • Krawczyk Rafał (po)
  • Kwieciński Aleksander (na)
  • Nowakowski Jakub (na)
  • Nowakowski Wojciech (ob)
  • Paszyński Krzysztof (po)
  • Rzucidło Piotr (br)

 

Drużyna Diuna Dzieci Warszawy

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Nr 
koszulki

  • 11
  • 15
  • 19
  • 14
  • 11
  • 8
  • 10
  • 5
  • 10
  • 9
  • 3
  • 6
  • 17
  • 7
  • 12
  • 99
  • 21
  • 23
  • 1

Zawodnik 
Open League

  • Abramczyk Adam - zm. (na)
  • Baranowski Maciek (po)
  • Chrząstowski Adrian (po)
  • Dąbrowski Wojtek (po)
  • Dębowski Łukasz (po)
  • Fernandez Ignaco (na)
  • Gontarz Mateusz (po)
  • Grudziąż Michał (ob)
  • Herbeć Maciek (ob)
  • Januszkiewicz Janusz (po)
  • Kalbarczyk Konrad (ob)
  • Kolasa Piotr (po)
  • Kołodziejski Dawid (po)
  • Milewski Karol (na)
  • Sobolewski Piotr (ob)
  • Starzewski Paweł (br)
  • Szymański Paweł (br)
  • Witkowski Miłosz (po)
  • Wojtas Jarosław - zm. (br)

 

Drużyna Kojot Squad

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Nr 
koszulki

  • 23
  • 3
  • 20
  • 2
  • 6
  • 24
  • 10
  • 12
  • 7
  • 8
  • 4
  • 22
  • 11
  • 14
  • 13
  • 1
  • 18
  • 5
  • 9

Zawodnik 
Open League

  • Banaszek Mariusz - zm. (ob)
  • Borowski Patryk (ob)
  • Figatowski Artur ()
  • Gampel Krzysztof (ob)
  • Grochowalski Daniel (po)
  • Gwóźdź Piotr (po)
  • Jankowski Jarosław (na)
  • Jarosz Krzysztof (na)
  • Jarosz Piotr (ob)
  • Łapiński Piotr (ob)
  • Mączewski Przemysław (po)
  • Mróz Krzysztof - zm. (po)
  • Mróz Michał (po)
  • Sławczyk Mariusz (ob)
  • Słowik Maciej (ob)
  • Szambelak Szymon (br)
  • Szkolmowski Piotr (na)
  • Zieliński Maciej (ob)
  • Żak Kamil (na)

 

Drużyna Korsarze

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 7
  • 10
  • 1
  • 0
  • 27
  • 13
  • 29
  • 17
  • 4
  • 8
  • 12
  • 9
  • 11
  • 18

Zawodnik 
Open League

  • Brzost Grzegorz (ob)
  • Brzost Tomasz (po)
  • Czap Grzegorz (br)
  • Czerski Jakub (ob)
  • Haber Piotr (na)
  • Jarzębski Dominik (ob)
  • Lisiecki Piotr (po)
  • Rek Mariusz ()
  • Różalski Bartosz (ob)
  • Ryżko Grzegorz (po)
  • Ryżko Łukasz (po)
  • Ryżko Piotr (na)
  • Wiechetek Miłosz (ob)
  • Wojszcz Michał ()

 

Drużyna Nazwa Jest Nieistotna

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 15
  • 20
  • 5
  • 97
  • 7
  • 36
  • 10
  • 99
  • 9
  • 8
  • 22
  • 19
  • 12
  • 1
  • 32
  • 2

Zawodnik 
Open League

  • Batyra Tomasz (na)
  • Bojarzyn Jarosław (na)
  • Domagała Krzysztof (ob)
  • Góreczny Sylwester (na)
  • Jabłoński Zbigniew (na)
  • Jędrzejczak Krzysztof (po)
  • Krysiak Hubert (ob)
  • Lauryn Patryk (na)
  • Miernik Artur (na)
  • Miros Maksymilian (ob)
  • Paczkowski Marek (br)
  • Paszkowski Tomasz (br)
  • Pham Minh Duc (ob)
  • Seluk Paweł (br)
  • Tokarczyk Sebastian (po)
  • Wasilewski Łukasz (ob)

 

Drużyna NWM Warszawa

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Nr 
koszulki

  • 1
  • 17
  • 11
  • 23
  • 8
  • 25
  • 10
  • 2
  • 13
  • 6
  • 7
  • 5
  • 20

Zawodnik 
Open League

  • Białek Damian (br)
  • Czernicki-Sochal Piotrek (na)
  • Góreczny Sylwek (po)
  • Hofman Alex (ob)
  • Król Tomek (na)
  • Kucharski Maciek (po)
  • Kulczycki Arek (po)
  • Laskowski Paweł (ob)
  • Rogóski Patryk (po)
  • Sarnecki Michał (po)
  • Sarnecki Paweł (po)
  • Szaszkiewicz Marcin (po)
  • Szymański Łukasz (na)

 

Drużyna Przyjaciele Fryzjera

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Nr 
koszulki

  • 1
  • 8
  • 9
  • 21
  • 5
  • 12
  • 3
  • 10
  • 18
  • 77
  • 11
  • 2
  • 6
  • 7
  • 20

Zawodnik 
Open League

  • Abramowicz Piotr (br)
  • Adamczak Jan (na)
  • Adamczak Piotr (na)
  • Czerwiński Łukasz (br)
  • Dubas Maciej (na)
  • Fiodorow Artur (br)
  • Kornacki Łukasz (ob)
  • Maruszewski Jan (ob)
  • Nagodziński Krzysztof (po)
  • Rothe Tomasz (ob)
  • Sobolewski Łukasz (po)
  • Stanik Piotr (ob)
  • Vincent Ruud (ob)
  • Wallisch Dominik (na)
  • Wrotek Tomasz (po)

 

Drużyna Spokojnie

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Nr 
koszulki

  • 12
  • 11
  • 4
  • 7
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 14
  • 5
  • 8
  • 23
  • 15
  • 6

Zawodnik 
Open League

  • Adamiuk Marcin (po)
  • Beresiński Marcin (po)
  • Butrym Grzegorz (po)
  • Furtek Krzysztof (po)
  • Jaegermann Tomasz (na)
  • Janiec Tomasz (po)
  • Łowigus Jacek (br)
  • Łowigus Michał (br)
  • Paczuski Daniel (po)
  • Prusik Marcin (po)
  • Sieciechowicz Mateusz (na)
  • Sieciechowicz Tomasz (po)
  • Sowa Wojciech (na)
  • Szymański Paweł (ob)

 

Drużyna THAT SHIT CRAY

Nr 
kolejny

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Nr 
koszulki

  • 5
  • 4
  • 15
  • 6
  • 16
  • 1
  • 17
  • 9
  • 11
  • 3
  • 13
  • 2
  • 10
  • 7
  • 12
  • 8

Zawodnik 
Open League

  • Bajerowski Michał ()
  • Bartkiewicz Jan ()
  • Fijałkowski Sebastian (po)
  • Gwaj Filip (po)
  • Jabłoński Filip (ob)
  • Kłosowski Patryk (br)
  • Litwin Pascal (na)
  • Lutkowski Wojtek (po)
  • Mac Jakub ()
  • Orliński Antoni (ob)
  • Podleśny Michał (ob)
  • Senderski Karol (po)
  • Solecki Mariusz (po)
  • Swieściak Wojtek (po)
  • Ustanowski Jeremi ()
  • Zbucki Jakub (na)

 

ToTop