BRE Leasing - LOTTO 8:2 (4:0) - 19:30 25.11.2013

•   BRE Leasing: Cyronek Adam (4) Tworzydło Marcin (2) Medeński Przemysław (2)
  •   LOTTO: Lasota Krzysztof (1) Piłat Maciej (1)
  •   BRE Leasing: Cyronek Adam (2) Wykowski Grzesiek (1)
  •   BRE Leasing: Brodowski Paweł (5 pkt)
  •
  •   Misztalski /Rupniewski 4.5 (noty 4.0 i 5.0)
  •   relacja prasowa
  1. Relacja

BRE Leasing pokazał LOTTO jak powinno grać się w pikę :-). BRE grało ładny dla oka futbol, dużo składnych akcji, pressing na całym boisku i zamknięcie rywali na ich połowie, w związku z czym LOTTO miało olbrzymi problem z konstruowaniem akcji ofensywnych. Wynik dobrze odzwierciedla wydarzenia na boisku. Przez pierwszych kilka minut LOTTO nieźle się broniło i nie pozwalało BRE Leasing na stwarzanie niebezpieczeństwa pod bramką. Jednak wraz z upływem czasu zaczęło popełniać błędy w obronie. 8 min - złe rozegranie przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, strata - BRE Leasing szybko podaje w pole karne, strzał - broni bramkarz, ale wobec dobitki z drugiego metra jest bezbronny - 1:0. BRE Leasing idzie za ciosem. Atak lewą stroną boiska, strzał z wysokości 8 metra i piłka wpada w długi róg bramki LOTTO - 2:0. Przewaga BRE Leasing rośnie. Kolejna okazja do zdobycia bramki, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem zabrakło napastnikowi zimnej krwi. LOTTO zamknięte w obrębie własnego pola karnego. 13 min - BRE Leasing rozgrywa piłkę w polu karnym rywali i strzałem z czwartego metra podwyższa na 3:0. LOTTO zrywa się do ataku i przeprowadza kilka akcji: w sytuacji sam na sam, lepszy okazuje się bramkarz rywali; strzał z dystansu trafia w poprzeczkę i słupek!; piłka szybuje ponad poprzeczką po strzale z 6 metra. Bilans bramowy LOTTO nie ulega zmianie, za to w samej końcówce BRE Leasing podwyższa na 4:0 i zawodnicy schodzą na przerwę. Po zmianie stron LOTTO wykonuje rzut rożny - słabe rozegranie - kontra BRE Leasing i 5:0. 29 min - długo wyczekiwana bramka dla LOTTO - podanie z głębi pola na wychodzącego na pozycję napastnika i strzał w długi róg - 5:1. Chwila przestoju i spokojnego klepania piłki. 33 min - klepa w polu karnym LOTTO i kolejna bramka - 6:1 - co porabiali obrońcy? LOTTO atakuje usiłując zdobyć kolejną bramkę. Stwarza kilka okazji, ale skuteczność tego dnia jest fatalna. 37 min - podanie w pole karne i napastnik LOTTO ubiega obrońcę i końcem buta zdobywa drugą bramkę. Końcówka : szaleńcze ataki LOTTO i kontry BRE Leasing, z których dwie przynoszą bramki. Spotkanie kończy się wynikiem 8:2.