Open League

Terminarz Ligi Open League


Terminarz - Open League

 

Kolejka nr 1

15:00
13.04.13

  • Przyjaciele Fryzj
  • NWM Warszawa
  • -

16:00
13.04.13

  • Korsarze
  • THAT SHIT CRAY
  • -

14:00
14.04.13

  • Kojot Squad
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

15:00
14.04.13

  • Baltica Travel
  • Canarinhos
  • -

16:00
14.04.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Ch這pcy z Ferajny
  • rozegrany 28.04

 

Kolejka nr 2

15:00
20.04.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Canarinhos
  • rozegrany 22.06

16:00
20.04.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Baltica Travel
  • -

17:00
20.04.13

  • THAT SHIT CRAY
  • NWM Warszawa
  • walkower

14:00
21.04.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Kojot Squad
  • rozegrany 22.06

16:00
21.04.13

  • Korsarze
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 27

 

Kolejka nr 3

15:00
27.04.13

  • THAT SHIT CRAY
  • Nazwa Jest Nieist
  • -

16:00
27.04.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • NWM Warszawa
  • mecz rozegrany 15

17:00
27.04.13

  • Baltica Travel
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 17

14:00
28.04.13

  • Kojot Squad
  • Canarinhos
  • -

16:00
28.04.13

  • Korsarze
  • Ch這pcy z Ferajny
  • mecz rozrgrany 20

 

Kolejka nr 4

15:00
11.05.13

  • Korsarze
  • Kojot Squad
  • -

16:00
11.05.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Canarinhos
  • -

17:00
11.05.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Przyjaciele Fryzj
  • rozegrany 29 czer

14:00
12.05.13

  • THAT SHIT CRAY
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

15:00
12.05.13

  • Baltica Travel
  • NWM Warszawa
  • mecz rozegrany 22

 

Kolejka nr 5

17:00
18.05.13

  • Baltica Travel
  • Korsarze
  • -

21:00
18.05.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Nazwa Jest Nieist
  • -

14:00
19.05.13

  • Kojot Squad
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

15:00
19.05.13

  • Canarinhos
  • THAT SHIT CRAY
  • -

16:00
19.05.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • NWM Warszawa
  • -

 

Kolejka nr 6

15:00
25.05.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Baltica Travel
  • -

16:00
25.05.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • NWM Warszawa
  • -

17:00
25.05.13

  • Canarinhos
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 15

15:00
26.05.13

  • Korsarze
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

16:00
26.05.13

  • THAT SHIT CRAY
  • Kojot Squad
  • -

 

Kolejka nr 7

15:00
01.06.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

16:00
01.06.13

  • THAT SHIT CRAY
  • Baltica Travel
  • rozegrany 24.06

14:00
02.06.13

  • Kojot Squad
  • NWM Warszawa
  • -

15:00
02.06.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Ch這pcy z Ferajny
  • mecz rozegrany 27

16:00
02.06.13

  • Korsarze
  • Canarinhos
  • rozegrany 24.06

 

Kolejka nr 8

14:00
08.06.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • THAT SHIT CRAY
  • -

15:00
08.06.13

  • Kojot Squad
  • Baltica Travel
  • -

14:00
09.06.13

  • Canarinhos
  • NWM Warszawa
  • -

15:00
09.06.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

16:00
09.06.13

  • Korsarze
  • Nazwa Jest Nieist
  • mecz rozegrany 17

 

Kolejka nr 9

14:00
15.06.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Kojot Squad
  • -

15:00
15.06.13

  • THAT SHIT CRAY
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

16:00
15.06.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Canarinhos
  • -

17:00
15.06.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Baltica Travel
  • rozegrany awansem

15:15
16.06.13

  • Korsarze
  • NWM Warszawa
  • -

 

Kolejka nr 10

14:00
24.08.13

  • Przyjaciele Fryzj
  • NWM Warszawa
  • -

15:00
24.08.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Ch這pcy z Ferajny
  • -

16:00
24.08.13

  • Baltica Travel
  • Canarinhos
  • mecz prze這穎ny -

17:00
24.08.13

  • Korsarze
  • Spokojnie
  • mecz prze這穎ny

21:00
25.08.13

  • Kojot Squad
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

21:00
26.08.13

  • Baltica Travel
  • Korsarze
  • mecz awansem z 14

 

Kolejka nr 11

14:00
31.08.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Kojot Squad
  • -

14:00
31.08.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Canarinhos
  • -

14:00
01.09.13

  • Korsarze
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 08

15:00
01.09.13

  • Spokojnie
  • NWM Warszawa
  • -

21:00
01.09.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Baltica Travel
  • -

 

Kolejka nr 12

15:00
07.09.13

  • Korsarze
  • Ch這pcy z Ferajny
  • -

16:00
07.09.13

  • Spokojnie
  • Nazwa Jest Nieist
  • -

17:00
07.09.13

  • Kojot Squad
  • Canarinhos
  • -

15:00
08.09.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • NWM Warszawa
  • -

21:00
08.09.13

  • Baltica Travel
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

 

Kolejka nr 13

14:00
14.09.13

  • Spokojnie
  • Kojot Squad
  • -

15:00
14.09.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • NWM Warszawa
  • -

16:00
14.09.13

  • Canarinhos
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

14:00
15.09.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Baltica Travel
  • -

21:00
15.09.13

  • Korsarze
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

 

Kolejka nr 14

21:00
01.09.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Nazwa Jest Nieist
  • mecz prze這穎ny

21:00
01.09.13

  • Baltica Travel
  • Nazwa Jest Nieist
  • mecz awansem z 18

15:00
21.09.13

  • Przyjaciele Fryzj
  • Kojot Squad
  • -

16:00
21.09.13

  • Canarinhos
  • Spokojnie
  • -

17:00
21.09.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • NWM Warszawa
  • -

21:00
22.09.13

  • Korsarze
  • Spokojnie
  • mecz zaleg造 z 10

 

Kolejka nr 15

21:00
01.09.13

  • Korsarze
  • Kojot Squad
  • -

14:00
28.09.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

15:00
28.09.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Canarinhos
  • -

16:00
28.09.13

  • NWM Warszawa
  • Baltica Travel
  • -

21:00
29.09.13

  • Spokojnie
  • Diuna Dzieci Wars
  • -

 

Kolejka nr 16

15:00
05.10.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Ch這pcy z Ferajny
  • -

16:00
05.10.13

  • Nazwa Jest Nieist
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

14:00
06.10.13

  • Kojot Squad
  • NWM Warszawa
  • -

15:00
06.10.13

  • Spokojnie
  • Baltica Travel
  • -

21:00
06.10.13

  • Korsarze
  • Canarinhos
  • -

 

Kolejka nr 17

21:00
01.10.13

  • Kojot Squad
  • Baltica Travel
  • -

15:00
12.10.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz prze這穎ny

16:00
12.10.13

  • Canarinhos
  • NWM Warszawa
  • mecz prze這穎ny

14:00
13.10.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Spokojnie
  • mecz prze這穎ny

21:00
13.10.13

  • Korsarze
  • Nazwa Jest Nieist
  • walkower

 

Kolejka nr 18

21:00
17.10.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Kojot Squad
  • -

21:00
18.10.13

  • Korsarze
  • NWM Warszawa
  • -

16:00
19.10.13

  • Spokojnie
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

21:00
20.10.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Canarinhos
  • -

 

Kolejka nr 19

15:00
19.10.13

  • Baltica Travel
  • Canarinhos
  • mecz zaleg造 z 10

15:00
26.10.13

  • Canarinhos
  • NWM Warszawa
  • mecz zal.

16:00
26.10.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz zal.

21:00
28.10.13

  • Diuna Dzieci Wars
  • Nazwa Jest Nieist
  • mecz zal.

21:00
04.11.13

  • Ch這pcy z Ferajny
  • Spokojnie
  • -

 

ToTop