II Liga gr A

Terminarz Ligi II Liga gr A


Terminarz - II Liga gr A

 

Kolejka nr 1

11:30
21.10.17

  • EPRO
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

16:30
21.10.17

  • Portugalia Sport
  • ATLAS WARSZAWA
  • relacja filmowa

17:20
22.10.17

  • Football Champion
  • ShowTime
  • mecz rozegrany 18

18:10
22.10.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Hardcore Team
  • relacja filmowa

19:00
22.10.17

  • Spartak Tartak
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

19:50
22.10.17

  • Dzierżążnia
  • Semper Invicta
  • relacja filmowa

20:40
22.10.17

  • FC Bez Atu
  • The Presja
  • relacja filmowa

21:30
22.10.17

  • Mehisto
  • Kartofliska
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

13:10
28.10.17

  • Semper Invicta
  • EPRO
  • relacja filmowa

14:00
28.10.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

17:20
29.10.17

  • The Presja
  • Portugalia Sport
  • relacja filmowa

18:10
29.10.17

  • Spartak Tartak
  • FC Całyczasdoprzo
  • relacja filmowa

19:00
29.10.17

  • Mehisto
  • Football Champion
  • relacja filmowa

19:50
29.10.17

  • Dzierżążnia
  • ShowTime
  • relacja filmowa

20:40
29.10.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Kartofliska
  • relacja filmowa

21:30
29.10.17

  • Hardcore Team
  • FC Bez Atu
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

13:10
04.11.17

  • EPRO
  • Portugalia Sport
  • relacja filmowa

16:30
04.11.17

  • Mehisto
  • Twoja Klaszcze u
  • mecz przełożony (

17:20
05.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • ShowTime
  • relacja filmowa

18:10
05.11.17

  • Spartak Tartak
  • ATLAS WARSZAWA
  • relacja filmowa

19:00
05.11.17

  • Hardcore Team
  • The Presja
  • relacja filmowa

19:50
05.11.17

  • Football Champion
  • Semper Invicta
  • -

20:40
05.11.17

  • Los Esperantos
  • FC Bez Atu
  • relacja filmowa

21:30
05.11.17

  • Kartofliska
  • Dzierżążnia
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 4

11:30
11.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • EPRO
  • -

16:30
11.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Football Champion
  • -

17:20
12.11.17

  • ShowTime
  • Portugalia Sport
  • -

18:10
12.11.17

  • Los Esperantos
  • Mehisto
  • -

19:00
12.11.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Spartak Tartak
  • -

19:50
12.11.17

  • Semper Invicta
  • Hardcore Team
  • -

20:40
12.11.17

  • The Presja
  • Dzierżążnia
  • -

21:30
12.11.17

  • Kartofliska
  • FC Bez Atu
  • -

 

Kolejka nr 5

10:40
18.11.17

  • Los Esperantos
  • EPRO
  • -

12:20
18.11.17

  • Portugalia Sport
  • Twoja Klaszcze u
  • -

17:20
19.11.17

  • Football Champion
  • Hardcore Team
  • mecz przełożony (

18:10
19.11.17

  • Mehisto
  • The Presja
  • -

19:00
19.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • ShowTime
  • -

19:50
19.11.17

  • Dzierżążnia
  • FC Całyczasdoprzo
  • -

20:40
19.11.17

  • FC Bez Atu
  • Semper Invicta
  • -

21:30
19.11.17

  • Spartak Tartak
  • Kartofliska
  • -

 

Kolejka nr 6

11:30
25.11.17

  • ShowTime
  • Los Esperantos
  • hala na Felińskie

13:10
26.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • The Presja
  • hala na Felińskie

17:20
26.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • EPRO
  • hala na Narbutta

18:10
26.11.17

  • Semper Invicta
  • Portugalia Sport
  • hala na Narbutta

19:00
26.11.17

  • Football Champion
  • Spartak Tartak
  • hala na Narbutta

19:50
26.11.17

  • Hardcore Team
  • Mehisto
  • hala na Narbutta

20:40
26.11.17

  • Dzierżążnia
  • FC Bez Atu
  • hala na Narbutta

21:30
26.11.17

  • Kartofliska
  • Twoja Klaszcze u
  • hala na Narbutta

 

Kolejka nr 7

10:40
02.12.17

  • EPRO
  • The Presja
  • hala na Narbutta

12:20
02.12.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Los Esperantos
  • hala na Narbutta

17:20
03.12.17

  • Twoja Klaszcze u
  • ShowTime
  • hala na Narbutta

18:10
03.12.17

  • Semper Invicta
  • Spartak Tartak
  • hala na Narbutta

19:00
03.12.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Mehisto
  • hala na Narbutta

19:50
03.12.17

  • Football Champion
  • FC Bez Atu
  • hala na Narbutta

20:40
03.12.17

  • Kartofliska
  • Portugalia Sport
  • hala na Narbutta

21:30
03.12.17

  • Hardcore Team
  • Dzierżążnia
  • hala na Narbutta

 

ToTop