I Liga gr B

Terminarz Ligi I Liga gr B


Terminarz - I Liga gr B

 

Kolejka nr 1

15:40
22.10.17

  • The White
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

16:30
22.10.17

  • KFC 08 Rurabomber
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

17:20
22.10.17

  • OKS SŁUŻEW
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

17:20
22.10.17

  • SGS
  • FC SPONTAN
  • relacja filmowa

19:00
22.10.17

  • Sporting Praga
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

21:30
22.10.17

  • Okno na Świat
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

13:10
29.10.17

  • KFC 08 Rurabomber
  • Sporting Praga
  • relacja filmowa

14:00
29.10.17

  • TG Sokół Brwinów
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

14:50
29.10.17

  • The White
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

15:40
29.10.17

  • Uwiąd Starczy
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

19:00
29.10.17

  • NWM Warszawa
  • SGS
  • relacja filmowa

21:30
29.10.17

  • FC SPONTAN
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

19:50
04.11.17

  • Okno na Świat
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

14:00
05.11.17

  • SGS
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

15:40
05.11.17

  • Sporting Praga
  • The White
  • relacja filmowa

17:20
05.11.17

  • FC SPONTAN
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

19:00
05.11.17

  • Legendarni FF
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

21:30
05.11.17

  • Skorpiony
  • Uwiąd Starczy
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 4

13:10
12.11.17

  • Uwiąd Starczy
  • FC SPONTAN
  • -

14:00
12.11.17

  • OKS SŁUŻEW
  • Skorpiony
  • mecz przełożony (

14:50
12.11.17

  • The White
  • SGS
  • -

15:40
12.11.17

  • TG Sokół Brwinów
  • Sporting Praga
  • -

16:30
12.11.17

  • KFC 08 Rurabomber
  • Legendarni FF
  • -

20:40
12.11.17

  • NWM Warszawa
  • Okno na Świat
  • -

 

Kolejka nr 5

14:50
19.11.17

  • SGS
  • TG Sokół Brwinów
  • -

15:40
19.11.17

  • Skorpiony
  • The White
  • -

16:30
19.11.17

  • Legendarni FF
  • FC SPONTAN
  • -

17:20
19.11.17

  • Uwiąd Starczy
  • OKS SŁUŻEW
  • -

18:10
19.11.17

  • Sporting Praga
  • NWM Warszawa
  • -

21:30
19.11.17

  • Okno na Świat
  • KFC 08 Rurabomber
  • -

 

Kolejka nr 6

14:00
26.11.17

  • Legendarni FF
  • SGS
  • -

15:40
26.11.17

  • OKS SŁUŻEW
  • KFC 08 Rurabomber
  • -

16:30
26.11.17

  • FC SPONTAN
  • Skorpiony
  • -

17:20
26.11.17

  • NWM Warszawa
  • The White
  • -

20:40
26.11.17

  • TG Sokół Brwinów
  • Uwiąd Starczy
  • -

21:30
26.11.17

  • Okno na Świat
  • Sporting Praga
  • -

 

Kolejka nr 7

13:10
03.12.17

  • TG Sokół Brwinów
  • FC SPONTAN
  • -

14:00
03.12.17

  • NWM Warszawa
  • KFC 08 Rurabomber
  • -

14:50
03.12.17

  • Uwiąd Starczy
  • SGS
  • -

16:30
03.12.17

  • Skorpiony
  • Sporting Praga
  • -

18:10
03.12.17

  • Okno na Świat
  • OKS SŁUŻEW
  • -

21:30
03.12.17

  • Legendarni FF
  • The White
  • -

 

ToTop