I Liga gr A

Terminarz Ligi I Liga gr A


Terminarz - I Liga gr A

 

Kolejka nr 1

10:40
21.10.17

  • Pomarańczowi
  • Szmulkers Team
  • relacja filmowa

12:20
21.10.17

  • Przyjaciele Fryzj
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

13:10
21.10.17

  • Same Konkrety
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

17:20
21.10.17

  • OIRP Warszawa
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

19:50
21.10.17

  • ANTRAKT
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

14:50
22.10.17

  • Wybrzeże Klatki S
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

10:40
28.10.17

  • SPoprzekątnej
  • Szmulkers Team
  • relacja filmowa

11:30
28.10.17

  • Same Konkrety
  • Pomarańczowi
  • relacja filmowa

12:20
28.10.17

  • OIRP Warszawa
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

19:00
28.10.17

  • Kuternogi
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa -

19:50
28.10.17

  • Nieobliczalni
  • ANTRAKT
  • relacja filmowa

16:30
29.10.17

  • LKS Dzika Grażyna
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

10:40
04.11.17

  • Szmulkers Team
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

11:30
04.11.17

  • OIRP Warszawa
  • Same Konkrety
  • relacja filmowa

12:20
04.11.17

  • Alea Iacta Est
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

19:00
04.11.17

  • ANTRAKT
  • Kuternogi
  • mecz kolejki

13:10
05.11.17

  • Wybrzeże Klatki S
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

14:50
05.11.17

  • Pomarańczowi
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 4

10:40
11.11.17

  • Przyjaciele Fryzj
  • Alea Iacta Est
  • -

19:00
11.11.17

  • Wybrzeże Klatki S
  • Pomarańczowi
  • -

19:50
11.11.17

  • OIRP Warszawa
  • ANTRAKT
  • -

11:30
12.11.17

  • Nieobliczalni
  • SPoprzekątnej
  • -

12:20
12.11.17

  • Same Konkrety
  • Szmulkers Team
  • -

21:30
12.11.17

  • LKS Dzika Grażyna
  • Kuternogi
  • -

 

Kolejka nr 5

11:30
18.11.17

  • Alea Iacta Est
  • Pomarańczowi
  • -

13:10
18.11.17

  • Same Konkrety
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

19:00
18.11.17

  • SPoprzekątnej
  • ANTRAKT
  • -

19:50
18.11.17

  • Kuternogi
  • OIRP Warszawa
  • -

13:10
19.11.17

  • Szmulkers Team
  • LKS Dzika Grażyna
  • -

14:00
19.11.17

  • Nieobliczalni
  • Wybrzeże Klatki S
  • -

 

Kolejka nr 6

10:40
25.11.17

  • Szmulkers Team
  • OIRP Warszawa
  • relacja filmowa

12:20
25.11.17

  • Pomarańczowi
  • Nieobliczalni
  • -

13:10
25.11.17

  • Alea Iacta Est
  • Same Konkrety
  • mecz kolejki

19:00
25.11.17

  • SPoprzekątnej
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

19:50
25.11.17

  • ANTRAKT
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

14:50
26.11.17

  • LKS Dzika Grażyna
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

 

Kolejka nr 7

11:30
02.12.17

  • OIRP Warszawa
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

13:10
02.12.17

  • Przyjaciele Fryzj
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

16:30
02.12.17

  • Pomarańczowi
  • ANTRAKT
  • relacja filmowa

19:00
02.12.17

  • Kuternogi
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

19:50
02.12.17

  • Wybrzeże Klatki S
  • Szmulkers Team
  • relacja filmowa

15:40
03.12.17

  • Same Konkrety
  • LKS Dzika Grażyna
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 8

10:40
09.12.17

  • LKS Dzika Grażyna
  • SPoprzekątnej
  • mecz rozegrany 14

12:20
09.12.17

  • OIRP Warszawa
  • Pomarańczowi
  • mecz kolejki

14:00
09.12.17

  • Nieobliczalni
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

16:30
09.12.17

  • ANTRAKT
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

19:00
09.12.17

  • Szmulkers Team
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

14:00
10.12.17

  • Wybrzeże Klatki S
  • Same Konkrety
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 9

11:30
16.12.17

  • Przyjaciele Fryzj
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa -

12:20
16.12.17

  • OIRP Warszawa
  • LKS Dzika Grażyna
  • mecz rozegrany 20

16:30
16.12.17

  • Alea Iacta Est
  • Wybrzeże Klatki S
  • mecz rozegrany 20

19:00
16.12.17

  • Szmulkers Team
  • ANTRAKT
  • -

19:50
16.12.17

  • Kuternogi
  • Pomarańczowi
  • mecz rozegrany 20

14:50
17.12.17

  • Same Konkrety
  • SPoprzekątnej
  • -

 

Kolejka nr 10

11:30
06.01.18

  • Alea Iacta Est
  • Szmulkers Team
  • -

12:20
06.01.18

  • Nieobliczalni
  • OIRP Warszawa
  • mecz kolejki

13:10
06.01.18

  • Pomarańczowi
  • Przyjaciele Fryzj
  • -

19:00
06.01.18

  • ANTRAKT
  • LKS Dzika Grażyna
  • -

19:50
06.01.18

  • Same Konkrety
  • Kuternogi
  • -

14:00
07.01.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • SPoprzekątnej
  • -

 

Kolejka nr 11

11:30
13.01.18

  • Przyjaciele Fryzj
  • Szmulkers Team
  • relacja filmowa

12:20
13.01.18

  • LKS Dzika Grażyna
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa -

13:10
13.01.18

  • SPoprzekątnej
  • Pomarańczowi
  • mecz kolejki

14:00
13.01.18

  • OIRP Warszawa
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

19:50
13.01.18

  • Same Konkrety
  • ANTRAKT
  • relacja filmowa

16:30
14.01.18

  • Kuternogi
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

 

ToTop