I Liga Awans

Terminarz Ligi I Liga Awans


Terminarz - I Liga Awans

 

Kolejka nr 1

11:30
03.02.18

  • SGS
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

13:10
03.02.18

  • Same Konkrety
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

19:00
03.02.18

  • OKS SŁUŻEW
  • ANTRAKT
  • mecz kolejki

15:40
04.02.18

  • Alea Iacta Est
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

16:30
04.02.18

  • NWM Warszawa
  • FC SPONTAN
  • relacja filmowa

21:30
04.02.18

  • Okno na Świat
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

11:10
10.02.18

  • Alea Iacta Est
  • Same Konkrety
  • mecz kolejki - re

12:00
10.02.18

  • LKS Dzika Grażyna
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

16:30
10.02.18

  • NWM Warszawa
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

19:50
10.02.18

  • ANTRAKT
  • Wybrzeże Klatki S
  • mecz rozegrany 22

15:40
11.02.18

  • FC SPONTAN
  • SGS
  • relacja filmowa

21:30
11.02.18

  • Uwiąd Starczy
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

12:20
17.02.18

  • Same Konkrety
  • SGS
  • mecz kolejki

14:00
17.02.18

  • SPoprzekątnej
  • Alea Iacta Est
  • mecz rozegrany 11

18:10
17.02.18

  • Okno na Świat
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

19:00
17.02.18

  • ANTRAKT
  • FC SPONTAN
  • relacja filmowa

14:50
18.02.18

  • NWM Warszawa
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

21:30
18.02.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 4

12:00
24.02.18

  • Alea Iacta Est
  • SGS
  • relacja filmowa

13:40
24.02.18

  • Same Konkrety
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

18:40
24.02.18

  • ANTRAKT
  • LKS Dzika Grażyna
  • Relacja filmowa

14:00
25.02.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

20:40
25.02.18

  • Uwiąd Starczy
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

21:30
25.02.18

  • Okno na Świat
  • FC SPONTAN
  • mecz kolejki - re

 

Kolejka nr 5

13:10
03.03.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • LKS Dzika Grażyna
  • mecz rozegrany 18

14:00
03.03.18

  • SPoprzekątnej
  • NWM Warszawa
  • relacja fimowa

19:00
03.03.18

  • ANTRAKT
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

14:00
04.03.18

  • Uwiąd Starczy
  • SGS
  • relacja filmowa

18:10
04.03.18

  • FC SPONTAN
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

21:30
04.03.18

  • Same Konkrety
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 6

13:10
10.03.18

  • LKS Dzika Grażyna
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

15:40
10.03.18

  • NWM Warszawa
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

16:30
10.03.18

  • FC SPONTAN
  • SPoprzekątnej
  • Mecz kolejki - re

19:50
10.03.18

  • ANTRAKT
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

14:00
11.03.18

  • SGS
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

21:30
11.03.18

  • Uwiąd Starczy
  • Same Konkrety
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 7

12:20
17.03.18

  • Same Konkrety
  • LKS Dzika Grażyna
  • -

14:00
17.03.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • SGS
  • relacja filmowa

14:50
17.03.18

  • FC SPONTAN
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

19:00
17.03.18

  • ANTRAKT
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

17:20
18.03.18

  • OKS SŁUŻEW
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

21:30
18.03.18

  • NWM Warszawa
  • Okno na Świat
  • mecz kolejki - re

 

Kolejka nr 8

12:20
24.03.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • Same Konkrety
  • relacja filmowa

13:10
24.03.18

  • SGS
  • NWM Warszawa
  • mecz kolejki - re

15:40
24.03.18

  • LKS Dzika Grażyna
  • OKS SŁUŻEW
  • relacja filmowa

19:00
24.03.18

  • SPoprzekątnej
  • ANTRAKT
  • relacja filmowa

19:50
24.03.18

  • Okno na Świat
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

22:00
25.03.18

  • Uwiąd Starczy
  • FC SPONTAN
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 9

13:10
07.04.18

  • Alea Iacta Est
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

19:00
07.04.18

  • ANTRAKT
  • SGS
  • mecz kolejki - re

12:00
08.04.18

  • FC SPONTAN
  • LKS Dzika Grażyna
  • walkower

13:40
08.04.18

  • NWM Warszawa
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

17:00
08.04.18

  • OKS SŁUŻEW
  • Same Konkrety
  • relacja filmowa

22:00
08.04.18

  • SPoprzekątnej
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 10

14:00
14.04.18

  • Wybrzeże Klatki S
  • SPoprzekątnej
  • relacja filmowa

14:50
14.04.18

  • Alea Iacta Est
  • OKS SŁUŻEW
  • -

19:50
14.04.18

  • ANTRAKT
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

14:30
15.04.18

  • Same Konkrety
  • FC SPONTAN
  • mecz kolejki - re

21:10
15.04.18

  • Uwiąd Starczy
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

22:00
15.04.18

  • SGS
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 11

09:35
21.04.18

  • SPoprzekątnej
  • SGS
  • relacja filmowa

12:00
21.04.18

  • NWM Warszawa
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

14:30
21.04.18

  • FC SPONTAN
  • Wybrzeże Klatki S
  • relacja filmowa

19:30
21.04.18

  • Same Konkrety
  • ANTRAKT
  • mecz kolejki - re

16:05
22.04.18

  • OKS SŁUŻEW
  • Uwiąd Starczy
  • relacja filmowa

21:55
22.04.18

  • LKS Dzika Grażyna
  • Okno na Świat
  • relacja filmowa

 

ToTop