I Liga Spadek

Terminarz Ligi I Liga Spadek


Terminarz - I Liga Spadek

 

Kolejka nr 1

10:40
03.02.18

  • Pomarańczowi
  • Nieobliczalni
  • walkower

12:20
03.02.18

  • Przyjaciele Fryzj
  • OIRP Warszawa
  • mecz kolejki

19:50
03.02.18

  • Kuternogi
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

14:00
04.02.18

  • The White
  • Szmulkers Team
  • walkower

16:30
04.02.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • Skorpiony
  • mecz rozegrany 24

17:20
04.02.18

  • Sporting Praga
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

10:20
10.02.18

  • Nieobliczalni
  • Szmulkers Team
  • relacja filmowa

19:00
10.02.18

  • Przyjaciele Fryzj
  • Kuternogi
  • mecz kolejki - re

14:00
11.02.18

  • OIRP Warszawa
  • Sporting Praga
  • relacja filmowa

14:50
11.02.18

  • Pomarańczowi
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

16:30
11.02.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • The White
  • relacja filmowa

17:20
11.02.18

  • Skorpiony
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

11:30
17.02.18

  • Szmulkers Team
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 10

14:50
17.02.18

  • Skorpiony
  • OIRP Warszawa
  • relacja filmowa

19:50
17.02.18

  • Kuternogi
  • Pomarańczowi
  • mecz rozegrany 04

15:40
18.02.18

  • Sporting Praga
  • The White
  • relacja filmowa

16:30
18.02.18

  • Legendarni FF
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

18:10
18.02.18

  • TG Sokół Brwinów
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 4

10:20
24.02.18

  • Szmulkers Team
  • Sporting Praga
  • relacja filmowa

11:10
24.02.18

  • Nieobliczalni
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

15:20
24.02.18

  • Pomarańczowi
  • Skorpiony
  • Mecz kolejki - re

19:30
24.02.18

  • The White
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

13:10
25.02.18

  • OIRP Warszawa
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

15:40
25.02.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 5

12:20
03.03.18

  • Pomarańczowi
  • OIRP Warszawa
  • relacja filmowa

15:40
03.03.18

  • Przyjaciele Fryzj
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

19:50
03.03.18

  • Kuternogi
  • Szmulkers Team
  • walkower

14:50
04.03.18

  • Sporting Praga
  • Nieobliczalni
  • mecz rozegrany 24

15:40
04.03.18

  • Legendarni FF
  • TG Sokół Brwinów
  • mecz kolejki - re

17:20
04.03.18

  • Skorpiony
  • The White
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 6

14:00
10.03.18

  • Pomarańczowi
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

19:00
10.03.18

  • Legendarni FF
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

13:10
11.03.18

  • Szmulkers Team
  • OIRP Warszawa
  • walkower

14:50
11.03.18

  • TG Sokół Brwinów
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

15:40
11.03.18

  • Sporting Praga
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz kolejki - re

16:30
11.03.18

  • Nieobliczalni
  • The White
  • -

 

Kolejka nr 7

09:50
17.03.17

  • The White
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz rozegrany 08

10:40
17.03.18

  • Pomarańczowi
  • Sporting Praga
  • mecz kolejki

18:10
17.03.18

  • Szmulkers Team
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

19:50
17.03.18

  • Kuternogi
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

14:50
18.03.18

  • TG Sokół Brwinów
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

15:40
18.03.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • OIRP Warszawa
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 8

09:50
24.03.18

  • Szmulkers Team
  • TG Sokół Brwinów
  • relacja filmowa

13:40
25.03.18

  • Skorpiony
  • Sporting Praga
  • relacja filmowa

14:30
25.03.18

  • Nieobliczalni
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

15:20
25.03.18

  • Przyjaciele Fryzj
  • Pomarańczowi
  • walkower

17:50
25.03.18

  • OIRP Warszawa
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

21:10
25.03.18

  • Legendarni FF
  • The White
  • mecz kolejki - re

 

Kolejka nr 9

11:30
07.04.18

  • Szmulkers Team
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

14:50
07.04.18

  • TG Sokół Brwinów
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

18:10
07.04.18

  • The White
  • Pomarańczowi
  • relacja filmowa

12:50
08.04.18

  • OIRP Warszawa
  • Legendarni FF
  • relacja filmowa

14:30
08.04.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • Sporting Praga
  • relacja filmowa

16:10
08.04.18

  • Nieobliczalni
  • Kuternogi
  • mecz kolejki - re

 

Kolejka nr 10

09:50
14.04.18

  • OIRP Warszawa
  • Nieobliczalni
  • mecz rozegrany 07

12:20
14.04.18

  • KFC 08 Rurabomber
  • Szmulkers Team
  • mecz przełozony (

15:40
14.04.18

  • TG Sokół Brwinów
  • The White
  • relacja filmowa

19:00
14.04.18

  • Sporting Praga
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

13:40
15.04.18

  • Skorpiony
  • Przyjaciele Fryzj
  • Mecz kolejki - re

15:20
15.04.18

  • Pomarańczowi
  • Legendarni FF
  • walkower

 

Kolejka nr 11

11:10
21.04.18

  • Szmulkers Team
  • Pomarańczowi
  • -

15:20
21.04.18

  • Nieobliczalni
  • Skorpiony
  • relacja filmowa

20:20
21.04.18

  • Kuternogi
  • KFC 08 Rurabomber
  • relacja filmowa

12:45
22.04.18

  • Sporting Praga
  • TG Sokół Brwinów
  • walkower

13:35
22.04.18

  • The White
  • OIRP Warszawa
  • relacja filmowa

15:15
22.04.18

  • Legendarni FF
  • Przyjaciele Fryzj
  • mecz kolejki - re

 

ToTop