II Liga gr A

Wyniki Ligi II Liga gr A


Wyniki - II Liga gr A

 

Kolejka nr 1

11:30
21.10.17

  • EPRO
  • Twoja Klaszcze u
  • 2:1

  • (1:1)
  • PJ
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

16:30
21.10.17

  • Portugalia Sport
  • ATLAS WARSZAWA
  • 2:3

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
22.10.17

  • Football Champion
  • ShowTime
  • 17:3

  • (6:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • mecz rozegrany 18

18:10
22.10.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Hardcore Team
  • 9:3

  • (5:2)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
22.10.17

  • Spartak Tartak
  • Los Esperantos
  • 5:0

  • (2:0)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
22.10.17

  • Dzierżążnia
  • Semper Invicta
  • 3:2

  • (1:0)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

20:40
22.10.17

  • FC Bez Atu
  • The Presja
  • 11:5

  • (8:0)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

21:30
22.10.17

  • Mehisto
  • Kartofliska
  • 3:6

  • (1:5)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

13:10
28.10.17

  • Semper Invicta
  • EPRO
  • 1:2

  • (1:0)
  • PJ
  • 4.5 (noty 5.0 i 4.0)
  • relacja filmowa

14:00
28.10.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Los Esperantos
  • 1:2

  • (0:2)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
29.10.17

  • The Presja
  • Portugalia Sport
  • 3:9

  • (2:3)
  • DS
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
29.10.17

  • Spartak Tartak
  • FC Całyczasdoprzo
  • 0:6

  • (0:3)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
29.10.17

  • Mehisto
  • Football Champion
  • 4:6

  • (0:2)
  • GB
  • 5.0 (noty 4.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
29.10.17

  • Dzierżążnia
  • ShowTime
  • 1:4

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
29.10.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Kartofliska
  • 4:4

  • (2:3)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
29.10.17

  • Hardcore Team
  • FC Bez Atu
  • 2:4

  • (2:3)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

13:10
04.11.17

  • EPRO
  • Portugalia Sport
  • 1:4

  • (0:1)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

16:30
04.11.17

  • Mehisto
  • Twoja Klaszcze u
  • 3:4

  • (1:1)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa -

17:20
05.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • ShowTime
  • 6:6

  • (4:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
05.11.17

  • Spartak Tartak
  • ATLAS WARSZAWA
  • 3:5

  • (1:0)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

19:00
05.11.17

  • Hardcore Team
  • The Presja
  • 6:3

  • (2:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
05.11.17

  • Football Champion
  • Semper Invicta
  • 6:6

  • (5:1)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

20:40
05.11.17

  • Los Esperantos
  • FC Bez Atu
  • 1:7

  • (0:3)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
05.11.17

  • Kartofliska
  • Dzierżążnia
  • 2:3

  • (1:1)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 4

11:30
11.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • EPRO
  • 4:1

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

16:30
11.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Football Champion
  • 8:0

  • (3:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

17:20
12.11.17

  • ShowTime
  • Portugalia Sport
  • 5:1

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

18:10
12.11.17

  • Los Esperantos
  • Mehisto
  • 2:1

  • (0:0)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

19:00
12.11.17

  • Twoja Klaszcze u
  • Spartak Tartak
  • 5:3

  • (3:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

19:50
12.11.17

  • Semper Invicta
  • Hardcore Team
  • 5:8

  • (2:1)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

20:40
12.11.17

  • The Presja
  • Dzierżążnia
  • 2:3

  • (2:2)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

21:30
12.11.17

  • Kartofliska
  • FC Bez Atu
  • 0:8

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

 

Kolejka nr 5

10:40
18.11.17

  • Los Esperantos
  • EPRO
  • 1:3

  • (0:2)
  • PM
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

12:20
18.11.17

  • Portugalia Sport
  • Twoja Klaszcze u
  • 5:3

  • (5:2)
  • PM
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

17:20
19.11.17

  • Football Champion
  • Hardcore Team
  • 6:5

  • (3:4)
  • PJ
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • relcaja filmowa -

18:10
19.11.17

  • Mehisto
  • The Presja
  • 4:4

  • (1:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:00
19.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • ShowTime
  • 5:4

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:50
19.11.17

  • Dzierżążnia
  • FC Całyczasdoprzo
  • 1:3

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

20:40
19.11.17

  • FC Bez Atu
  • Semper Invicta
  • 3:2

  • (2:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

21:30
19.11.17

  • Spartak Tartak
  • Kartofliska
  • 8:3

  • (3:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

 

Kolejka nr 6

11:30
25.11.17

  • ShowTime
  • Los Esperantos
  • 4:4

  • (3:1)
  • PM
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • mecz kolejki

13:10
26.11.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • The Presja
  • 7:2

  • (1:0)
  • PJ
  • 4.0 (noty 6.0 i 2.0)
  • relacja filmowa

17:20
26.11.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • EPRO
  • 3:1

  • (2:1)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

18:10
26.11.17

  • Semper Invicta
  • Portugalia Sport
  • 1:6

  • (0:4)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
26.11.17

  • Football Champion
  • Spartak Tartak
  • 8:4

  • (2:2)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
26.11.17

  • Hardcore Team
  • Mehisto
  • 3:6

  • (1:2)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
26.11.17

  • Dzierżążnia
  • FC Bez Atu
  • 2:2

  • (0:2)
  • DS
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
26.11.17

  • Kartofliska
  • Twoja Klaszcze u
  • 5:1

  • (2:0)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 7

10:40
02.12.17

  • EPRO
  • The Presja
  • 7:1

  • (0:0)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

12:20
02.12.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Los Esperantos
  • 4:3

  • (2:2)
  • DS
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

17:20
03.12.17

  • Twoja Klaszcze u
  • ShowTime
  • 5:0

  • (0:0)
  • -
  • -
  • walkower

18:10
03.12.17

  • Semper Invicta
  • Spartak Tartak
  • 5:5

  • (3:2)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:00
03.12.17

  • FC Całyczasdoprzo
  • Mehisto
  • 5:3

  • (2:2)
  • AR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

19:50
03.12.17

  • Football Champion
  • FC Bez Atu
  • 4:3

  • (2:2)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

20:40
03.12.17

  • Kartofliska
  • Portugalia Sport
  • 1:7

  • (0:4)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

21:30
03.12.17

  • Hardcore Team
  • Dzierżążnia
  • 2:3

  • (1:1)
  • PR+GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

 

Kolejka nr 8

11:30
09.12.17

  • ShowTime
  • EPRO
  • 7:8

  • (3:3)
  • PJ
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

13:10
09.12.17

  • Semper Invicta
  • FC Całyczasdoprzo
  • 3:2

  • (1:0)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • mecz kolejki

17:20
10.12.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Mehisto
  • 2:3

  • (1:1)
  • PR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

18:10
10.12.17

  • Portugalia Sport
  • Spartak Tartak
  • 1:2

  • (0:1)
  • PR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
10.12.17

  • The Presja
  • Football Champion
  • 6:7

  • (4:3)
  • PR
  • 4.5 (noty 3.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
10.12.17

  • Twoja Klaszcze u
  • FC Bez Atu
  • 4:3

  • (2:2)
  • PR
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
10.12.17

  • Dzierżążnia
  • Los Esperantos
  • 3:3

  • (1:0)
  • PR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

21:30
10.12.17

  • Kartofliska
  • Hardcore Team
  • 1:5

  • (0:2)
  • PR
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 9

10:40
16.12.17

  • EPRO
  • Kartofliska
  • 9:1

  • (2:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

15:40
16.12.17

  • Los Esperantos
  • Portugalia Sport
  • 1:3

  • (0:2)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • mecz rozegrany 20

17:20
17.12.17

  • ATLAS WARSZAWA
  • Twoja Klaszcze u
  • 7:4

  • (1:3)
  • GB
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • mecz kolejki

18:10
17.12.17

  • FC Bez Atu
  • FC Całyczasdoprzo
  • 2:1

  • (1:0)
  • GB
  • 4.5 (noty 5.0 i 4.0)
  • -

19:00
17.12.17

  • Hardcore Team
  • ShowTime
  • 4:7

  • (3:4)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • -

19:50
17.12.17

  • Mehisto
  • Semper Invicta
  • 3:6

  • (2:1)
  • GB
  • 4.5 (noty 4.0 i 5.0)
  • -

20:40
17.12.17

  • Football Champion
  • Dzierżążnia
  • 5:4

  • (1:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

21:30
17.12.17

  • Spartak Tartak
  • The Presja
  • 4:3

  • (4:2)
  • GB
  • 4.5 (noty 4.0 i 5.0)
  • -

 

Kolejka nr 10

10:40
06.01.18

  • EPRO
  • Football Champion
  • 10:4

  • (5:2)
  • PM
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • -

14:00
06.01.18

  • ATLAS WARSZAWA
  • Semper Invicta
  • 6:7

  • (4:3)
  • PM
  • 5.0 (noty 4.0 i 6.0)
  • -

17:20
07.01.18

  • Twoja Klaszcze u
  • The Presja
  • 4:9

  • (1:3)
  • GB
  • 5.0 (noty 5.0 i 5.0)
  • -

18:10
07.01.18

  • FC Bez Atu
  • ShowTime
  • 1:5

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:00
07.01.18

  • Portugalia Sport
  • FC Całyczasdoprzo
  • 1:3

  • (1:1)
  • PM+JB
  • 5.0 (noty 6.0 i 4.0)
  • -

19:50
07.01.18

  • Spartak Tartak
  • Hardcore Team
  • 2:6

  • (2:1)
  • PJ
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • mecz kolejki

20:40
07.01.18

  • Dzierżążnia
  • Mehisto
  • 6:1

  • (4:1)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

21:30
07.01.18

  • Los Esperantos
  • Kartofliska
  • 4:6

  • (2:3)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

 

Kolejka nr 11

10:40
13.01.18

  • Hardcore Team
  • EPRO
  • 5:8

  • (2:1)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

15:40
13.01.18

  • Football Champion
  • Portugalia Sport
  • 9:5

  • (3:1)
  • PR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

17:20
14.01.18

  • The Presja
  • Los Esperantos
  • 3:3

  • (0:3)
  • GB
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
14.01.18

  • Twoja Klaszcze u
  • Semper Invicta
  • 3:2

  • (3:1)
  • PJ
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa -

19:00
14.01.18

  • FC Całyczasdoprzo
  • ATLAS WARSZAWA
  • 3:2

  • (0:1)
  • PJ
  • 4.5 (noty 5.0 i 4.0)
  • mecz kolejki - re

19:49
14.01.18

  • Mehisto
  • FC Bez Atu
  • 4:5

  • (1:2)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
14.01.18

  • Kartofliska
  • ShowTime
  • 4:8

  • (2:4)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
14.01.18

  • Dzierżążnia
  • Spartak Tartak
  • 2:0

  • (0:0)
  • DS
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • -

 

Kolejka nr 12

14:00
03.02.18

  • Los Esperantos
  • FC Całyczasdoprzo
  • 1:5

  • (1:3)
  • PM
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

17:20
04.02.18

  • ShowTime
  • The Presja
  • 5:3

  • (3:2)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
04.02.18

  • ATLAS WARSZAWA
  • Hardcore Team
  • 5:4

  • (2:4)
  • AR
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
04.02.18

  • Spartak Tartak
  • Mehisto
  • 5:5

  • (2:3)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
04.02.18

  • FC Bez Atu
  • EPRO
  • 5:5

  • (4:1)
  • AR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • mecz kolejki - re

20:40
04.02.18

  • Portugalia Sport
  • Dzierżążnia
  • 1:2

  • (0:0)
  • AR
  • 3.5 (noty 4.0 i 3.0)
  • relacja filmowa

20:40
04.02.18

  • Football Champion
  • Twoja Klaszcze u
  • 8:5

  • (2:1)
  • PR
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

21:30
04.02.18

  • Semper Invicta
  • Kartofliska
  • 4:4

  • (2:3)
  • AR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 13

09:30
10.02.18

  • EPRO
  • Mehisto
  • 5:2

  • (1:1)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

12:50
10.02.18

  • Los Esperantos
  • Football Champion
  • 4:5

  • (1:2)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
11.02.18

  • The Presja
  • Semper Invicta
  • 2:11

  • (2:5)
  • GB
  • 5.0 (noty 4.0 i 6.0)
  • -

18:10
11.02.18

  • Spartak Tartak
  • ShowTime
  • 3:7

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:00
11.02.18

  • Twoja Klaszcze u
  • Hardcore Team
  • 3:9

  • (1:1)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • -

19:50
11.02.18

  • Portugalia Sport
  • FC Bez Atu
  • 1:3

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
11.02.18

  • Dzierżążnia
  • ATLAS WARSZAWA
  • 1:4

  • (0:2)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • mecz kolejki - re

21:30
11.02.18

  • Kartofliska
  • FC Całyczasdoprzo
  • 2:2

  • (1:1)
  • GB
  • 5.5 (noty 6.0 i 5.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 14

10:40
17.02.18

  • EPRO
  • Dzierżążnia
  • 1:2

  • (0:1)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

13:10
17.02.18

  • Semper Invicta
  • Los Esperantos
  • 5:2

  • (2:1)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

17:20
18.02.18

  • Hardcore Team
  • Portugalia Sport
  • 4:9

  • (1:3)
  • PR
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
18.02.18

  • Mehisto
  • ShowTime
  • 5:6

  • (2:2)
  • PR
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
18.02.18

  • FC Bez Atu
  • Spartak Tartak
  • 7:2

  • (4:1)
  • PR
  • 5.0 (noty 6.0 i 4.0)
  • relacja filmowa

19:50
18.02.18

  • ATLAS WARSZAWA
  • Football Champion
  • 6:7

  • (4:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
18.02.18

  • Kartofliska
  • The Presja
  • 3:8

  • (2:5)
  • DS
  • 3.5 (noty 4.0 i 3.0)
  • mecz kolejki - re

21:30
18.02.18

  • FC Całyczasdoprzo
  • Twoja Klaszcze u
  • 10:2

  • (2:0)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 15

12:50
24.02.18

  • Spartak Tartak
  • EPRO
  • 5:3

  • (3:2)
  • PJ
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

14:50
25.02.18

  • FC Bez Atu
  • ATLAS WARSZAWA
  • 4:3

  • (2:3)
  • PM
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • Mecz kolejki - re

17:20
25.02.18

  • Semper Invicta
  • ShowTime
  • 8:4

  • (3:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

18:10
25.02.18

  • Mehisto
  • Portugalia Sport
  • 4:2

  • (2:1)
  • DS
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:00
25.02.18

  • FC Całyczasdoprzo
  • The Presja
  • 7:2

  • (4:2)
  • PL
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

19:50
25.02.18

  • Hardcore Team
  • Los Esperantos
  • 10:5

  • (5:3)
  • PJ
  • 5.5 (noty 5.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

20:40
25.02.18

  • Dzierżążnia
  • Twoja Klaszcze u
  • 6:2

  • (0:0)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

21:30
25.02.18

  • Football Champion
  • Kartofliska
  • 7:7

  • (3:3)
  • GB
  • 6.0 (noty 6.0 i 6.0)
  • relacja filmowa

 

ToTop